Oddłużanie – Katowice

Każdy może zaciągnąć dług – to bardzo proste. Wystarczy wydatek nieco większy niż przewiduje budżet albo nietrafiona inwestycja. Wyjściem z trudnej sytuacji może okazać się kredyt czy chwilówka, ale czy na pewno? Nie wszyscy dają sobie radę ze spłatą takich zobowiązań i wpędzają się w coraz głębsze problemy. Kancelaria konsument-wygrywa.pl przeprowadza oddłużanie w Katowicach oraz wspiera osoby w dojściu do płynności finansowej. Zadzwoń – pomożemy Ci!

Mężczyzna podpisuje dokumenty kredytowe

Jak przebiega oddłużanie w Katowicach?

Zazwyczaj oddłużanie w Katowicach, Krakowie czy Poznaniu to dość skomplikowany proces. Być może zdecydowałaś/-łeś się na samodzielne wyjście z długów, jednak nawet jeśli masz do czynienia z jednym kredytem, niezbędna jest znajomość prawa. Zaufaj naszej kancelarii, a doświadczeni adwokaci wyciągną Cię ze spirali zadłużenia. Stosowane procedury to tylko kilka prostych kroków.

1. Analizujemy sytuację

Najpierw, abyśmy przeprowadzili skuteczne oddłużanie w Katowicach czy innej miejscowości, musimy poznać Twój problem. Zadzwoń albo napisz e-mail – dzięki niezbędnym informacjom możemy dokładnie ocenić sytuację i dobrać do niej strategię. Przełam się – mówienie o sytuacji finansowej jest trudne, ale warto to zrobić i uzyskać profesjonalną pomoc. Nasi radcy nie oceniają klientów, są zaś świetnymi słuchaczami.

2. Dobieramy rodzaj współpracy

W zależności od przypadku oferujemy Ci pomoc na zasadzie jednorazowego zlecenia albo dłuższej współpracy. Oddłużanie w Katowicach często dotyczy spłaty jednego kredytu – w takim wypadku sporządzimy dla Ciebie plan działania w ramach jednorazowego zlecenia. Z drugiej strony istnieją też bardziej skomplikowane sytuacje, wymagające większego zaangażowania z naszej strony. Wówczas warto zdecydować się na atrakcyjną ofertę abonamentową.

3. Podpisujemy umowę

Po ustaleniu zasad naszej współpracy, sporządzimy dopasowaną umowę. Ostatnio przy podpisywaniu dokumentów zaczęłaś/-ąłeś wchodzić w długi – teraz zostaną spłacone. Adwokat z kancelarii konsument-wygrywa.pl zostanie wówczas Twoim pełnomocnikiem w negocjacjach z wierzycielem czy podczas rozpraw sądowych. Odetchnij z ulgą.

4. Reprezentujemy i walczymy dla Ciebie

Następnie dokładamy wszelkich starań, aby wynegocjować dla Ciebie najlepsze warunki spłaty zobowiązań. Dotyczy to zarówno kredytów bankowych, jak i chwilówek czy innych należności. Twój pełnomocnik, nasz radca, weźmie wówczas pod uwagę Twoje możliwości finansowe, wysokości opłat oraz między innymi ich terminy. Walczymy często również o umorzenie naliczonych odsetek.

5. Opracowujemy plan spłaty

Kiedy już znamy wymagania wierzycieli, możemy sporządzić plan oddłużania w Katowicach czy Twoim miejscu zamieszkania. Ze względu na oddalenie od naszej siedziby w Łodzi, harmonogram przygotowujemy zdalnie. Uwzględnia on terminy i poszczególne opłaty. Dzięki planowi wyjście z długów jest znacznie łatwiejsze, wciąż jednak wymaga dyscypliny oraz cierpliwości. Zadzwoń, a otrzymasz nasze profesjonalne wsparcie.

Ile kosztuje oddłużanie w Katowicach?

Plan oddłużania przygotowany przez kancelaria oddłużeniową

Pytanie, ile kosztuje oddłużanie w Katowicach z pewnością już sobie zadawałaś/-ałeś. Nic dziwnego – widmo kolejnych wydatków jest powodem do zmartwień. Na szczęście kancelaria konsument-wygrywa.pl oferuje pomoc, na którą Cię stać. Podczas wyboru rodzaju współpracy przeanalizujemy również opłatę korzystną dla Ciebie. W przeciwieństwie do innych przedsiębiorstw oddłużających pieniądze to sprawa drugorzędna. Priorytetem jest dla nas pomoc Tobie.

Upadłość konsumencka

Jeśli jesteś dłużniczką/-nikiem, z pewnością myślisz czasami o ogłoszeniu upadłości konsumenckiej. To postępowanie sądowe może umorzyć Twoje zobowiązania, ale tylko pod pewnymi warunkami. Upadłość konsumencka nie zawsze oznacza bowiem oddłużenie. Katowiccy dłużnicy, którzy na przykład mniej niż 10 lat temu ogłosili upadłość, a część ich zobowiązań została umorzona, nie mogą liczyć na ponowne wyjście z długów.

Nawet jeśli spełniłaś/-łeś warunki do ogłoszenia upadłości konsumenckiej, przemyśl swoją decyzję. Często godzą się na to osoby, które z powodzeniem mogą spłacić długi. Dla naszych radców upadłość konsumencka to ostatnia deska ratunku. Oddłużanie w Katowicach stanowi specjalność kancelarii konsument-wygrywa.pl, nie warto więc poddawać się bez walki. Zdaj się na nas, a unikniesz wielu błędów i sprawnie powrócisz do płynności finansowej bez ogłaszania upadłości.

Skuteczne oddłużanie w Katowicach

Finanse to nie żarty – do każdego dłużnika podchodzimy więc indywidualnie i dokładamy wszelkich starań, abyś z optymizmem patrzyła/-ył w przyszłość. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, a także chęci pomocy ponad 7 do 9 na 10 spraw naszej firmy kończy się pomyślnie. Sprawdź sama/sam – na blogu w zakładce „Nasze sukcesy” poznasz historie szczęśliwych klientów. Nie czekaj na pogorszenie sytuacji, zadzwoń i uzyskaj poradę o oddłużaniu w Katowicach już dziś.

Skontaktuj się z nami

Dla Ciebie wygramy każdą sprawę

Umów rozmowę

Nasze sukcesy

Przeczytaj więcej o naszych sukcesach