Oddłużanie – Białystok

Wbrew pozorom zaciągnięcie długu nie jest trudnym zadaniem. Wystarczy nieprzemyślany, większy wydatek albo nieudana inwestycja. Wiele osób w takiej sytuacji decyduje się na zaciągnięcie chwilówki – czy to jednak dobre posunięcie? Spłata tego rodzaju zobowiązań często powoduje więcej problemów niż ulgi. Wówczas konsument zmaga się z przytłaczającym problemem, w rozwiązaniu którego pomaga nasza kancelaria prawnicza z Białegostoku. Oddłużanie osób fizycznych przeprowadzamy skutecznie, aby pomóc Ci uzyskać płynność finansową.

kancelaria prawnicza Białystok oddłużenia

Pomoc w oddłużaniu – Białystok

Nawarstwione zobowiązania finansowe sprawiają, że osoba nimi dotknięta czuje się często w sytuacji bez wyjścia. Długi wpływają na jej zdrowie psychiczne, a nierzadko również na relacje z najbliższymi. Proces oddłużania możesz przeprowadzić samodzielnie, wymaga jednak cierpliwości i dobrej znajomości prawa. Oferujemy profesjonalną pomoc osobom zadłużonym w Białymstoku, aby nieco ułatwić Ci ten proces. Nasza działalność opiera się na kilku prostych krokach.

1. Oddłużanie osób fizycznych – poznanie sytuacji

Najpierw pracownicy naszej kancelarii muszą dogłębnie poznać problem, aby przeprowadzić skuteczne oddłużanie. Pomoc w Białymstoku czy innym mieście polega na rozmowie telefonicznej albo e-mailowej, w której trzeba opisać sytuację. Następnie wspólnie opracujemy najlepszą strategię do zwalczenia ciążących nad Tobą długów. Niestety rozmowy o finansach wciąż są tematem tabu, ale warto się przełamać – nasi klienci pochodzą z różnych sfer społecznych, nie są oceniani, tylko wysłuchiwani i zrozumiani.

2. Dobór rodzaju współpracy

Sytuacja każdej osoby zmagającej się z długami jest zupełnie inna – doskonale o tym wiemy, dlatego gwarantujemy naszym klientom indywidualne podejście. Po analizie problemu możemy zadecydować, czy współpraca będzie oparta na jednorazowym zleceniu czy dłuższej pomocy prawnej. Nasza firma oddłużeniowa w Białymstoku wspiera klientów w spłacie pojedynczych kredytów w ramach jednorazowych zleceń. Istnieją jednak dłużnicy w bardziej skomplikowanych sytuacjach – wówczas polecamy ofertę abonamentową.

3. Nawiązanie umowy

Znamy już zasady współpracy – teraz czas podpisać umowę. Dzięki temu adwokat z naszej kancelarii stanie się Twoim pełnomocnikiem podczas negocjacji czy rozpraw sądowych. Będzie walczył o Twoje prawa i godnie Cię reprezentował, a także wyjaśni szczegóły wszystkich procedur.

4. Negocjacje

Pełnomocnik ma za zadanie uzgodnić z wierzycielami najkorzystniejsze warunki spłaty długów, niezależnie od ich rodzaju. Adwokat z konsument-wygrywa.pl bierze wówczas pod uwagę Twoje możliwości finansowe, wysokości rat oraz terminy spłat. Bardzo często walczymy również o umorzenie naliczonych odsetek, możesz zatem odetchnąć z ulgą.

5. Oddłużanie kredytów według planu

Uzgodnienia z wierzycielami stanowią podstawę przygotowania planu oddłużania w Białymstoku. Harmonogram sporządzamy z naszego biura w Łodzi, a następnie przesyłamy Tobie – zawiera ustalone terminy spłat oraz wysokość opłat. Wystarczy trzymać się takiego planu, a oddłużanie kredytów jest o wiele łatwiejsze. Cierpliwość, dyscyplina i nasze wsparcie dodatkowo Ci pomoże.

oddłużanie pomoc Białystok

Upadłość konsumencka a pomoc osobom zadłużonym – Białystok

Niekiedy dłużnicy rozważają ogłoszenie upadłości konsumenckiej. Trzeba jednak pamiętać, że nie zawsze jest to równoznaczne z oddłużaniem. Procedura upadłości konsumenckiej to skomplikowana i długotrwała procedura, a fachowe wsparcie jest tutaj niezbędne. Pomoc w Białymstoku (i na terenie całego kraju) oferujemy również takim osobom – to nasza specjalność. Nie pozwolimy Ci poddać się długom bez walki, ochronimy Cię przed popełnieniem wielu błędów, dzięki czemu szybko uzyskasz płynność finansową.

Pomoc prawna dla zadłużonych w Białymstoku jest bardzo ważna. Chodzi tutaj zarówno o spłatę zobowiązań, jak i wsparcie. Nasi adwokaci starają się, aby przywrócić Ci wiarę w siebie oraz optymistyczną wizję przyszłości. Zachęcamy zatem do kontaktu.

Skontaktuj się z nami

Dla Ciebie wygramy każdą sprawę

Umów rozmowę

Nasze sukcesy

Przeczytaj więcej o naszych sukcesach