Program partnerski

Masz kontakt prywatnie czy zawodowo z osobami zadłużonymi?

Nawiąż współpracę partnerską z Kancelarią Oddłużeniową konsument-wygrywa.pl!

Jak nawiązać współpracę?

Napisz na adres: wspolpraca@konsument-wygrywa.pl lub zadzwoń. Współpraca będzie z pewnością korzystna dla obu Stron, a dodatkowo pozwoli nam dotrzeć z pomocą do osób, które jej potrzebują.

Pośrednicy kredytowi / finansowi

Zajmujesz się zawodowo pośrednictwem przy uzyskiwaniu pożyczek lub kredytów? W swojej pracy z pewnością trafiasz na osoby, które z uwagi na istniejące zadłużenie nie mogą starać się o kredyt bankowy lub nawet pożyczkę pozabankową. Są to osoby, którym może pomóc Kancelaria Oddłużeniowa konsument-wygrywa.pl. Jesteśmy w stanie zapewnić takim Klientom kompleksowe oddłużanie prawne.

Dodatkowo wśród Twoich Klientów z pewnością są osoby, które posiadają historię spłaconych zobowiązań w zakresie kredytów bankowych jak i pożyczek pozabankowych. Chętnie przeanalizujemy historię zobowiązań tych Klientów pod kątem odzyskiwania nienależnie pobranych opłat albo wcześniejszej spłaty.

Oferujemy szerokie możliwości wsparcia dla zadłużonych konsumentów. Zapraszamy do współpracy!

Psycholodzy / Ośrodki Leczenia Uzależnień

Udzielasz pomocy psychologicznej osobom dotkniętym uzależnieniem od hazardu, zakupów, innymi uzależnieniami? Chętnie uzupełnimy Twoją ofertę o profesjonalne wsparcie w zakresie oddłużania. W naszym przekonaniu wsparcie psychologiczne i efektywna pomoc prawna zapewnią Twoim Klientom kompleksowe wsparcie. Nawiąż współpracę z Kancelarią Oddłużeniową konsument-wygrywa.pl!

Umów się na bezpłatną konsultację konsultację

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Informacją dot. ochrony danych