Oddłużanie – Warszawa

Nasza kancelaria oddłużająca konsument-wygrywa.pl zajmuje się problemami finansowymi wszystkich osób, którym zdarzyło się popaść w długi. Oferujemy niezbędne wsparcie prawne, merytoryczne, rachunkowe i emocjonalne. Zajmujemy się także wszystkim od strony administracyjno-technicznej – wysyłamy pisma sądowe, możemy reprezentować Cię w sądzie i negocjować z wierzycielami. Zgłaszając się do nas, możesz liczyć na kompleksową pomoc i zapomnieć o długach! Pamiętaj, że nie ma sytuacji bez wyjścia i wszystko da się naprawić. Trzeba tylko podjąć odpowiednie działania z pomocą doświadczonych osób!

Czym dokładnie zajmuje się kancelaria oddłużeniowa?

Nasz zespół specjalistów pracujących w kancelarii oddłużeniowej, pomaga w uporządkowaniu, uregulowaniu i pozbyciu się wszystkich długów. Analizuje dokładnie konkretną sytuację oraz wszystkie dokumenty związane z zadłużeniem, a następnie po przeprowadzeniu diagnozy sytuacji i niezbędnych konsultacji, przygotowuje plan działania, który zostanie Ci przedstawiony. Wszystkie decyzje podejmujemy wspólnie po omówieniu proponowanych możliwości, kroków i ich konsekwencji prawnych. Działamy tak, byś wiedział/-a, co się dzieje, rozumiał/-a swoją sytuację i był/-a w stanie jak najszybciej z niej wyjść.

Jak wyglądają podejmowane czynności?

Podejmowane czynności, chociaż są zależne od wykonanej wcześniej analizy prawnej, mogą polegać na:

 • negocjowaniu z wierzycielami, firmami, bankami i komornikami,
 • przygotowywaniu niezbędnych pism i rozeznaniu się w zadłużeniu osoby przebywającej w kraju lub za granicą,
 • odzyskiwaniu opłat od instytucji finansowych, które nie powinny były zostać pobrane,
 • umorzeniu odsetek lub opłat powstałych w wyniku opóźnień w spłacie,
 • zmniejszaniu kosztów zobowiązań finansowych,
 • skonsolidowaniu zadłużenia w jeden kredyt na o wiele bardziej atrakcyjnych warunkach,
 • wydłużaniu okresu spłaty lub ustaleniu spłat w ratach, które będą możliwe do wygospodarowania.

Decydując na profesjonalną pomoc, możesz spać spokojnie i zacząć z powrotem cieszyć się życiem, ponieważ nasza kancelaria konsument-wygrywa.pl, wszystkim się zajmie.

Zespół do zadań specjalnych w zakresie długów

W skład naszego zespołu oddłużającego wchodzą adwokaci, radcy prawni, aplikanci, specjaliści z zakresu rachunkowości, bankowości, finansów i gospodarowania nimi, a także doświadczeni mediatorzy. Dzięki tak szerokiej gamie specjalizacji naszych pracowników otrzymasz kompleksową pomoc i jasny plan działania, dopracowany w każdym aspekcie. Już nigdy więcej nie poczujesz się zagubiony/-a w swoich długach, ani nie będziesz musiał/-a martwić się tym, że nie rozumiesz, co realnie wynika dla Ciebie z pisma urzędowego, które właśnie otrzymałeś/-aś. 

Aspektami związanymi ze składaniem niezbędnych dokumentów, wniosków i kontaktem z sądem lub wierzycielami zajmujemy się osobiście, ponieważ wiemy, że samodzielne działania nie zawsze przynoszą efekty, a nawet mogą prowadzić do zaognienia konfliktowej sytuacji. Osoby pracujące w kancelarii konsument-wygrywa.pl to zespół doświadczonych osób, które pragną przede wszystkim zadowolenia Klientów i jak najszybszego rozwiązania wszystkich ich finansowych trudności.

Plan działania dla skutecznego oddłużania

Podstawową kwestią, o którą wspólnie musimy zadbać, jest plan działania. Konstruujemy go na podstawie dokładnej i rzetelnej analizy sytuacji związanej z zadłużeniami, a także charakterem i stylem pracy wierzycieli. Sprawdzamy, czy wszystkie opłaty zostały naliczone poprawnie i słusznie oraz, czy każdy z długów musi zostać spłacony w całości, czy też nie. Jeśli w postępowaniu diagnostycznym wykażemy nieprawidłowości, zajmiemy się nimi w sądzie. Jeśli nie, zaprojektujemy plan spłat i postaramy się rozłożyć zadłużenie na jak najmniejsze raty do spłacenia w najdłuższym czasie tak, by regulacja zaległych opłat była możliwa. 

Najważniejsze, to nie brać kolejnych kredytów i pożyczek na spłatę zadłużenia, ponieważ nie jest to rozwiązanie problemu. Żeby go zażegnać, potrzebny jest kontakt i rozmowa z wierzycielami, w profesjonalny sposób. Charakteryzuje nas 90% skuteczność w rozwiązywaniu problemów zadłużeń. Zaufały nam już setki osób i wciąż rozwiązujemy sprawy. Zgłoś się do nas, opowiedz o swoich problemach i pozwól sobie pomóc!

Jakie dokumenty i informacje przygotować?

Pracownik kancelarii oddłużeniowej

Żeby umożliwić nam kompleksową analizę Twojej sytuacji, musisz zadbać o to, byśmy mieli wystarczająco danych. Najlepiej, jeśli przygotujesz wszystkie dokumenty, jakie są związane z zadłużeniem. Mogą to być umowy z bankiem lub parabankiem, niezapłacone faktury, wezwania do zapłaty lub każdy inny dokument, jaki posiadasz. 

Ważne, żebyśmy mieli dostęp do wszystkich kluczowych informacji. Na spotkaniu poprosimy o dokładny opis sytuacji, zaproponujemy kroki, które będzie można podjąć, skonstruujemy plan działania i przystąpimy do jego realizacji. Dokumenty można zabrać ze sobą na spotkanie osobiście lub  załączyć ich skany w formularzu czy wiadomości e-mail.

Przystępność i jasność sytuacji to nasz znak rozpoznawczy

W pracy z każdym Klientem stawiamy na to, byś mógł/mogła spać spokojnie i mieć pełny obraz sytuacji. Nie opowiadamy o niej, używając terminów prawniczych, tylko w sposób przystępny, który pomoże Ci w pełni zrozumieć swoją sytuację, a także to, jakie dokładnie konsekwencje prawne będzie niósł kolejny krok w stronę życia wolnego od długów. Jesteśmy przystępną kancelarią oddłużeniową, a nasze wynagrodzenie w dużej mierze zależy od sukcesów w pracy. Nie musisz się o nic martwić, ponieważ nikogo nie oceniamy, a do każdej sprawy podchodzimy z należnym zrozumieniem i dyskrecją.

Dlaczego warto się z nami skontaktować?

Skontaktować się z nami warto przede wszystkim dlatego, że zyskasz:

 • szansę na całkowicie nowe życie, wolne od stresu i uciążliwych zobowiązań finansowych,
 • kompleksową pomoc szytą na miarę Twoich potrzeb i problemów,
 • indywidualne podejście do Twojej sprawy, a także odpowiednią ilość zrozumienia i empatii,
 • zespół profesjonalistów, który będzie czuwał nad stabilnością Twojej sytuacji finansowej,
 • osoby, które będą negocjowały i broniły Cię przed egzekucjami komorniczymi lub nienależnymi odsetkami,
 • jasny i przejrzysty plan działania oraz pomoc w wyjściu z długów już na zawsze.

Warto się z nami skontaktować niezależnie od sytuacji, w jakiej się znalazłeś/-aś. Można podejmować z nami kontakt za pomocą telefonu, maila lub specjalnego formularza dostępnego na stronie internetowej, a dopiero po rozmowie zdecydować, czy zechcesz skorzystać z usługi oddłużania. W związku z tym nic nie tracisz! Zachęcamy do kontaktu wszystkie osoby zamieszkujące Warszawę i okolice.

Skontaktuj się z nami

Dla Ciebie wygramy każdą sprawę

Umów rozmowę

Nasze sukcesy

Przeczytaj więcej o naszych sukcesach