Oddłużanie – Poznań

Długi to problem, który może dotyczyć każdego. Rosnące odsetki za niespłacone w terminie raty i ponaglenia z banku stanowią nierzadko znaczne obciążenie psychiczne. Nie daj wciągnąć się w spiralę zadłużenia i nie zaciągaj kolejnych pożyczek — zamiast tego postaw na usługi specjalistów, których głównym zadaniem jest oddłużanie. Poznań oraz inne miasta w Polsce stanowią obszar działania firmy konsument-wygrywa.pl, dlatego już dziś możesz skorzystać z profesjonalnej pomocy prawnej!

Upadek nakazu zapłaty w sprawie przeciwko ID Finance sp. z o.o.!

Do kogo kierujemy pomoc w oddłużaniu w Poznaniu?

Wiemy, że problem długów może dotknąć niemal każdego, niezależnie od miejsca zamieszkania, wykształcenia czy zajmowanego stanowiska. Wiele osób, podczas podejmowania prób poprawy swojej sytuacji, niepotrzebnie zaciąga kolejne kredyty, popadając w tzw. pętlę zadłużenia. Samodzielne wyjście z takiej sytuacji może okazać się niemożliwe. W takim przypadku dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług firmy oferującej pomoc osobom zadłużonym. Poznań należy do miast, w których obsługujemy wielu klientów, zarówno borykających się z jedną pożyczką, jak i tych potrzebujących wsparcia prawnego w wielu sprawach.

Pomagamy w wyjściu z długów osobom młodym, niemającym jeszcze zdolności kredytowej. Ci, chcąc uzyskać pieniądze na bieżące wydatki, nierzadko decydują się na skorzystanie z tzw. chwilówek. Swoje usługi kierujemy również do klientów z innych powodów stawiających wcześniej na rozwiązanie, jakim jest zaciągnięcie pożyczki krótkoterminowej.

Do naszych specjalistów zgłaszają się także osoby, dla których ze względu na sytuację rodzinną, chorobę czy też popadnięcie w nałóg niezbędna okazuje się pomoc w oddłużaniu. Poznań należy do miejsc, gdzie życie często jest oceniane jako drogie, dlatego wiemy, że pojawia się wiele sytuacji, gdy zaciągnięcie pożyczki wydaje się dobrym rozwiązaniem problemów.

Pomoc prawna dla zadłużonych w Poznaniu — na czym polega?

Kancelaria konsument-wygrywa.pl to firma, której głównym zadaniem jest pomoc prawna dla zadłużonych. Poznań oraz inne miasta znajdują się w obszarze naszej działalności, ponieważ większość spraw rozwiązujemy zdalnie. Tylko w wyjątkowych przypadkach musimy spotkać się z klientem w biurze. Jak rozpocząć z nami współpracę?

  • Opisz swój problem — dlaczego potrzebujesz naszej pomocy? Nasi specjaliści z uwagą wysłuchają Twojej historii. Możesz się z nami skontaktować telefonicznie, za pomocą komunikatora internetowego lub przez e-mail. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, próbując zrozumieć jego oczekiwania, a także potrzeby.
  • Wybierz jeden z dostępnych rodzajów współpracy — swoje usługi świadczymy zarówno klientom indywidualnym, jak i osobom, które chcą częściej korzystać z naszej pomocy.
  • Ustalmy wspólnie koszty współpracy.
  • Podpiszmy umowę i pełnomocnictwa — często są one niezbędne do rozpoczęcia działań, jakie realizuje firma oddłużeniowa. Poznań należy do miast, w których istotne jest szybkie rozpoczęcie oddłużania, dlatego zależy nam na tym, aby formalności zajmowały jak najmniej czasu.

Podejmujemy się zarówno zadań, w których odpowiednie przygotowanie i wiedza mogą pozwolić na ich szybką oraz skuteczną realizację, jak i tych szczególnie trudnych, które na pierwszy rzut oka mogą wydawać się niemożliwe do pozytywnego rozwiązania. Stawiając na kancelarię oddłużeniową konsument-wygrywa.pl możesz liczyć na to, że specjaliści będą:

  • prowadzić negocjacje z wierzycielami zarówno wtedy, gdy sprawa nie trafi jeszcze do sądu, jak i w sytuacjach, kiedy już rozpocznie się lub zakończy postępowanie sądowe;
  • reprezentować klienta w postępowaniu egzekucyjnym,
  • bronić pozwanego dłużnika w sprawach sądowych,
  • pomagać w odzyskaniu należności m.in. z tytułu wcześniejszej spłaty kredytu, a także w uzyskaniu zwrotu opłat, które zostały nienależnie pobrane.

Oprócz tego specjaliści zajmują się również ustaleniem zobowiązań klienta, co pozwala na uporządkowanie spraw związanych z finansami. Nasze usługi kierujemy także do osób mających swój biznes. Popadłaś/-eś w długi, prowadząc własną firmę? Twoja działalność nie jest tak dochodowa, jak myślałaś/-eś? Przeanalizujemy Twoją sytuację i pomożemy w podjęciu decyzji o ogłoszeniu upadłości konsumenckiej. Tak, upadłość konsumencka to rozwiązanie, które od pewnego czasu jest dostępne dla osób, które mają długi pochodzące z działalności gospodarczej!

Pomoc w oddłużaniu w Poznaniu — ile kosztuje?

Wiele osób nie szuka profesjonalnej pomocy w przypadku popadnięcia w długi, ponieważ wychodzi z założenia, że nie stać ich na usługi, jakie może oferować kancelaria prawnicza w Poznaniu. Oddłużanie nie musi być jednak drogie!

Specjaliści zatrudnieni w konsument-wygrywa.pl dostosowują cenę swoich usług do możliwości klienta. Dzięki temu możemy pomóc znacznej liczbie osób, również tym, dla których pożyczka miała być sposobem na wyjście z trudnej sytuacji finansowej. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie — jeśli więc chcesz dowiedzieć się, ile kosztuje nasza pomoc, zapraszamy na darmową konsultację.

Pomoc osobom zadłużonym w Poznaniu — dlaczego warto nam zaufać?

Konsument-wygrywa.pl to firma, dla której najważniejszy jest klient. Wiemy, jak trudno samemu wyjść z długów, dlatego oferujemy profesjonalne oddłużanie. Pomoc w Poznaniu udzielana jest głównie online, dlatego niezależnie od tego, czy mieszkasz w centrum miasta, na obrzeżach czy też w mniejszej miejscowości w pobliżu stolicy Wielkopolski — możesz skorzystać z naszych usług. Co więcej, jesteśmy dyskretni — możesz powierzyć nam swoje troski bez obaw. Przekonaj się, że pozytywne opinie i 90% skuteczności, o której mówimy to prawda! Zapraszamy do kontaktu.

Skontaktuj się z nami

Dla Ciebie wygramy każdą sprawę

Umów rozmowę

Nasze sukcesy

Przeczytaj więcej o naszych sukcesach