Oddłużanie – Gdynia

Jako kancelaria konsument-wygrywa.pl niesiemy pomoc osobom zadłużonym z Gdyni. Doskonale wiemy, jak łatwo jest zaciągnąć zobowiązania finansowe. Wyjście z nich to jednak nie zawsze prosta sytuacja. Dzięki naszemu wsparciu zyskasz godną reprezentację i ułożenie planu spłaty wierzycieli. Gwarantujemy znacznie lepszą ochronę interesów dłużnika od wielu innych firm oddłużeniowych z Gdyni. Zaufaj nam i pozbądź się ciążących zaległości w opłatach.

kancelaria prawnicza Gdynia oddłużenia

Jak wygląda pomoc prawna dla zadłużonych – Gdynia

Jeśli masz problemy z płynnością finansową, z pewnością przyda Ci się pomoc w oddłużaniu. Gdynia, a właściwie jej mieszkańcy mogą liczyć na wsparcie doświadczonych adwokatów z konsument-wygrywa.plPrzede wszystkim odradzamy klientom branie chwilówek – zależy nam na skutecznej spłacie zobowiązań, a nie ich powiększaniu. Działamy z korzyścią dla Ciebie, możesz więc odetchnąć z ulgą! Do naszych obowiązków należy m.in.:

 • zabezpieczenie przed firmami skupującymi długi i komornikami,
 • reprezentacja dłużnika przed wierzycielami w trakcie negocjacji o obniżenie wysokości zobowiązania czy sądem,
 • odzyskiwanie od firm pożyczkowych nienależnie pobranych opłat, zawyżonych prowizji  i innych dodatkowych opłat,
 • przygotowanie atrakcyjnego planu spłaty przy jednoczesnym uwzględnieniu sytuacji wierzyciela i możliwości dłużnika,
 • zapewnienie klientowi czasu koniecznego na spłatę poszczególnych zobowiązań,
 • wsparcie podczas procesu oddłużania w Gdyni.

Długi ciążą na osobach w różnym wieku, z różnych powodów, dlatego cechuje nas indywidualne podejście do każdego klienta. Umiemy słuchać i wiemy, że rozmowy o finansach sprawiają niektórym trudność, staramy się więc okazać pełne zrozumienie.

oddłużanie pomoc Gdynia

Upadłość konsumencka i firma oddłużeniowa – Gdynia

Wielu dłużników rozważa ogłoszenie upadłości konsumenckiej. Niewypłacalność i postępowanie sądowe powodują umorzenie zobowiązań, ale osoba obciążona długami musi spełniać ściśle określone warunki. Przykładowo jeśli ogłosiłaś/-łeś upadłość konsumencką mniej niż 10 lat temu, a Twoje długi zostały wówczas umorzone, nie możesz liczyć na ich ponowne umorzenie. Wszystkim klientom radzimy, aby dobrze przemyśleć ogłoszenie upadłości konsumenckiej. Warto na ten proces patrzeć jak na ostatnią deskę ratunku. Rozważając, czy upadłość konsumencka jest dla Ciebie, nasi fachowcy zadadzą Ci kilka pytań, aby upewnić się, czy upadłość konsumencka to rozwiązanie optymalne dla Ciebie. 

Jako kancelaria prawnicza z Gdyni oddłużanie podejmujemy niezależnie od skomplikowania sprawy dłużnika. Nie poddawaj się bez walki! Dzięki wsparciu zaufanego adwokata z kancelarii konsument-wygrywa.pl powrócisz szybko do płynności finansowej i unikniesz ogłaszania upadłości.

firma oddłużeniowa Gdynia

Oddłużanie – pomoc w Gdyni

Z naszą kancelarią prawniczą w Gdyni o oddłużeniach możesz porozmawiać telefonicznie, mailowo albo za sprawą specjalnego formularza kontaktowego na stronie internetowej. Prosimy o opis problemu – wówczas będzie nam o wiele łatwiej przygotować strategię spłaty zadłużenia dopasowaną do Twojej sytuacji. Przed spotkaniem ze specjalistą trzeba przygotować pełną dokumentację związaną z zadłużeniem, czyli np.:

 • pisma sądowe,
 • pisma urzędowe,
 • pisma z banku,
 • wezwania do zapłaty,
 • informacje od komornika.

Aby rozpocząć proces oddłużania w Gdyni i zapewnić Ci niezbędne wsparcie, potrzebujemy wszystkich danych związanych z Twoimi zobowiązaniami. Powyższe dokumenty poddajemy analizie, aby oszacować łączną wysokość zadłużenia, odsetek za opóźnienia, a później ustalić terminy spłat. Harmonogram przygotowywany jest w oparciu o Twoje możliwości finansowe.

Firma oddłużeniowa w Gdyni

Konsument-wygrywa.pl to firma, która pomoże Ci wyjść ze spirali zadłużenia. Chociaż przeprowadzamy oddłużanie w Gdyni i na terenie całego kraju, główna siedziba kancelarii znajduje się w Łodzi. Mimo to wspieramy naszych klientów na każdym kroku długiego procesu spłaty zobowiązań. Oferujemy współpracę w ramach jednorazowego zlecenia oraz długotrwałe doradztwo abonamentowe. Wspólnie wybierzemy najkorzystniejsze zasady i strategię dopasowaną do Ciebie. Nie czekaj, aż dług wzrośnie – nawiąż z nami kontakt!

Skontaktuj się z nami

Dla Ciebie wygramy każdą sprawę

Umów rozmowę

Nasze sukcesy

Przeczytaj więcej o naszych sukcesach