Oddłużanie – Rzeszów

Prawdopodobnie każdy człowiek doświadczył kiedyś w życiu ciążących zobowiązań finansowych. Istnieją osoby, które szybko się ich pozbywają, jednak dla innych taka sytuacja może wyglądać zupełnie inaczej. Wystarczy nietrafiona inwestycja czy kolejny wydatek, a wyjście z długów w Rzeszowie wydaje się niemożliwe. Zwróć się do kancelarii konsument-wygrywa.pl, a uzyskasz fachową poradę oraz wsparcie w procesie oddłużania.

kancelaria prawnicza Rzeszów oddłużenia

Firma oddłużeniowa w Rzeszowie – na czym polega nasza skuteczna pomoc?

Konsument-wygrywa.pl to zespół specjalistów, którzy zapewniają pomoc prawną dla zadłużonych w Rzeszowie. Siedziba naszej kancelarii znajduje się w Łodzi, ale mimo to jesteśmy w stanie wesprzeć Cię zdalnie. W ten sposób oferujemy m.in.:

  • reprezentację w czasie negocjacji w wierzycielami – rozmawiamy z kredytodawcami, aby zmniejszyć wysokość kolejnych rat, zanim sprawa trafi do sądu. Możemy ponadto wynegocjować rozłożenie rat w czasie albo obniżenie wysokości zobowiązania;
  • obronę dłużnika w sprawach sądowych;
  • kontrolę działań komornika oraz wysokości opłat w postępowaniu egzekucyjnym;
  • odzyskiwanie od firm pożyczkowych nienależnie pobranych dodatkowych należności, np. za przedłużenie albo refinansowanie pożyczki;
  • doradztwo w zakresie ogłoszenia upadłości konsumenckiej – pomożemy Ci wypełnić odpowiedni wniosek i przygotujemy na rozpoczęcie procesu.

Pierwszy krok do oddłużenia – Rzeszów

Spirala zadłużenia to poważny problem – kiedy jedno zobowiązanie nie może być zapłacone na czas, wiele osób rozważa zaciągnięcie chwilówki. Kredyty chwilowe stanowią spore niebezpieczeństwo, dlatego warto zwalczyć chęć zdobycia szybkiej gotówki. Zawsze doradzamy to podczas świadczenia pomocy osobom zadłużonym w Rzeszowie i innych miastach.

Kolejną wskazówką jest zebranie jak najpełniejszej dokumentacji związanej z długami przed spotkaniem z adwokatem. Chodzi tutaj o pisma urzędowe, bankowe czy sądowe, wezwania do zapłaty i dokumenty od komornika. Na jej podstawie stworzymy później harmonogram spłaty zobowiązań dopasowany do potrzeb wierzycieli i Twoich możliwości finansowych.

Jak wygląda proces oddłużania? Pomoc w Rzeszowie

1. Zapoznanie się z problemem klienta i jego analiza

Na początku wystarczy, że skontaktujesz się z nami i przedstawisz adwokatowi szczegóły swojej sytuacji. Doskonale wiemy, jak trudne jest rozmawianie o finansach – nikogo nie oceniamy, oferujemy za to wsparcie oraz pełne zrozumienie. Dodatkowo zapewniamy całkowitą dyskrecję. Później analizujemy Twoje zobowiązania i przygotowujemy strategię dopasowaną do ich zwalczenia.

2. Ustalenie trybu współpracy i jej kosztów

Wśród naszych klientów znajdują się dłużnicy w skomplikowanej sytuacji, po zaciągnięciu kilku chwilówek, a także osoby poszukujące pomocy w oddłużaniu w Rzeszowie ze względu na jeden kredyt. Cechuje nas indywidualne podejście, dlatego każdemu oferujemy współpracę na podstawie jednorazowego zlecenia albo dłuższe doradztwo z atrakcyjnymi opłatami abonamentowymi. Nie obawiaj się, stawiamy na elastyczność.

3. Nawiązanie umowy i pełnomocnictwa

Po ustaleniu szczegółów współpracy nadchodzi czas na podpisanie umowy oraz pełnomocnictwa. Dzięki niemu zaufany adwokat będzie w stanie godnie reprezentować Cię przed wierzycielami czy sądem. Od tego momentu to my zajmujemy się Twoimi zmartwieniami, a Ty możesz odetchnąć z ulgą.

firma oddłużeniowa Rzeszów

Kancelaria prawnicza w Rzeszowie – oddłużanie

Oferujemy pomoc w oddłużaniu w Rzeszowie na każdym etapie sprawy, nie czekaj więc, aż Twój dług stanie się jeszcze większy – nawiąż z nami kontakt! Możesz zadzwonić, napisać e-mail albo odpowiedzieć na pytania zawarte w formularzu kontaktowym na stronie internetowej. Współpracujemy z osobami z różnych grup społecznych, wplątanych w zobowiązania z odmiennych powodów. Konsument-wygrywa.pl zapewnia skuteczne oddłużanie, o czym przekonało się już wielu klientów – dołącz do nich i pozbądź się długów!

Skontaktuj się z nami

Dla Ciebie wygramy każdą sprawę

Umów rozmowę

Nasze sukcesy

Przeczytaj więcej o naszych sukcesach