Oddłużanie – Kraków

Wyjście z długów często jest bardzo trudne. Nakładana na osoby zadłużone presja nie ułatwia tego zadania. Teraz nie musisz samodzielnie rozwiązywać swoich problemów finansowych — z pomocą specjalistów wyjdziesz z długów i znów będziesz cieszyć się życiem! Nie próbuj reperować budżetu domowego kolejnymi pożyczkami i nie wpadaj w pętlę zadłużenia! Zamiast tego, skontaktuj się z naszym przedstawicielem zajmującym się oddłużaniem. Pomoc w Krakowie uzyskasz online.

Pomoc w oddłużaniu w Krakowie — zaufaj specjalistom!

Nie musisz mieszkać blisko naszego biura, aby móc skorzystać z usług, których celem jest oddłużanie. Kraków oraz inne miasta w Polsce stanowią obszar naszej działalności, pomimo tego, że nie znajduje się w nich nasza siedziba. Pomoc oferujemy w wielu przypadkach w formie online — dzięki temu nie musisz tracić cennego czasu na dojazd do nas. Wystarczy skontaktować się z jednym z naszych specjalistów przez e-mail lub komunikator internetowy albo porozmawiać z nim przez telefon, w zależności od tego, jaką formę kontaktu preferujesz.

Co w kwestii Twoich problemów finansowych może zrobić firma oddłużeniowa? Kraków, Poznań, Gdańsk czy Katowice — niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz, możesz liczyć na pomoc w:

  • negocjacjach z wierzycielami niezależnie od tego, czy sprawa trafiła już do sądu, czy jeszcze się to nie stało, a Twoim głównym celem jest zmniejszenie wysokości rat i wydłużenie czasu spłaty danej pożyczki,
  • odzyskaniu należnych pieniędzy np. w związku z szybszą spłatą zobowiązania lub tych, które zostały nienależnie pobrane m.in. w związku z prowizjami czy też ubezpieczeniem pożyczki,
  • uporządkowaniu swoich długów, szczególnie jeśli wcześniej zaciągnęłaś/-eś wiele pożyczek w różnych bankach,
  • sprawach sądowych — bronimy naszych klientów pozwanych przez banki, parabanki lub inne firmy pożyczkowe,
  • podjęciu decyzji dotyczącej upadłości konsumenckiej osoby fizycznej nie prowadzącej działalności gospodarczej
  • ogłoszeniu upadłości konsumenckiej byłego przedsiębiorcy w momencie, gdy prowadzony biznes przestaje przynosić oczekiwane korzyści.

Oprócz tego zajmujemy się także doradztwem w związku z dziedziczeniem spadku czy też w sprawach związanych z obrotem nieruchomościami. Nasze główne zadanie to jednak pomoc prawna dla zadłużonych. Kraków jest miejscem, w którym wiele osób musi borykać się z tego rodzaju problemami — na szczęście, nasi specjaliści mogą temu zaradzić.

Pomoc osobom zadłużonym w Krakowie — kiedy warto się na nią zdecydować?

Do kogo kierujemy naszą pomoc w oddłużaniu? Kraków, Wrocław, Poznań — w tych, a także w innych miastach w Polsce oferujemy swoje usługi osobom o odmiennym wykształceniu, wykonującym różne zawody oraz pełniącym inne funkcje społeczne. Niezależnie od tego, jak popadłeś w długi, ani dlaczego w Twoim życiu pojawiły się problemy finansowe — kancelaria konsument-wygrywa.pl oraz zatrudnione w niej osoby są dla Ciebie!

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, zapoznając się z dokładną historią danego klienta oraz układając szczegółowy plan działania. Pomagamy zarówno osobom młodym, które zdecydowały się na zaciągnięcie pożyczki, żeby spełnić swoje pierwsze poważne plany, jak i starszym, w tym również seniorom popadającym nierzadko w długi, w wyniku chęci pomocy rodzinie. Swoje usługi kierujemy także do klientów wcześniej korzystających z ofert parabanków ze względu na brak zdolności kredytowych lub z powodu potrzeby uzyskania szybkiej gotówki.

Jesteśmy wyrozumiali i dyskretni niosąc pomoc osobom zadłużonym. Kraków to jedno z najpiękniejszych miast w Polsce — ciesz się jego urokiem bez myśli o niezapłaconych ratach pożyczki i rosnących długach.

Pomoc prawna dla zadłużonych w Krakowie — jaki typ współpracy wybrać?

Konsument-wygrywa.pl to nie klasyczna kancelaria prawnicza w Krakowie. Oddłużanie realizujemy w dwóch formach:

  • jednorazowej — skierowanej do osób, które jednorazowo zlecają jedną lub kilka spraw. W takim przypadku pobieramy opłatę przy zleceniu oraz ustalamy premię, którą jednak klient zapłaci dopiero wtedy, gdy jego sprawa zostanie zakończona pomyślnie. Dzięki temu wiesz, za co płacisz;
  • abonamentowej — w tym przypadku klient zleca kilka spraw i płaci miesięczny abonament. Również po wybraniu tej formy współpracy ustalana jest premia, jednak zazwyczaj jest ona mniejsza niż przy postawieniu na współpracę jednorazową.

Należy przy tym zaznaczyć, że równie ważni są dla nas klienci jednorazowi, jak i abonamentowi. Do każdego zlecenia podchodzimy z takim samym zaangażowaniem, zawsze szukając najlepszych rozwiązań. O skuteczności tych działań świadczy również to, że wiele osób początkowo wybierających współpracę jednorazową, obecnie korzysta z formy abonamentowej, zlecając nam kolejne sprawy związane z oddłużaniem.

Skorzystaj z pomocy w oddłużaniu w Krakowie i zapomnij o problemach finansowych!

Możemy pochwalić się wysoką skutecznością, która sięga 70-90%. Wszystkie zakończone pomyślnie sprawy zawdzięczamy doświadczeniu zatrudnionych w kancelarii specjalistów, a także ich wiedzy oraz zaangażowaniu. Dokładna analiza każdego przypadku oraz rozmowy z klientami pozwalają na zaplanowanie odpowiednich działań. Co więcej, jesteśmy elastyczni — dostosowujemy się do klienta, chcąc zapewnić mu jak najlepszą pomoc.

W przypadku klientów z Krakowa spotykamy się głównie online. Tylko w nielicznych przypadkach konieczne jest umówienie się w biurze. Jesteśmy zainteresowani problemami osób, korzystających z naszych usług związanych z oddłużaniem. Chcąc zapewnić pomoc każdemu, również ceny naszych usług ustalamy indywidualnie tak, aby dopasować je do możliwości danych klientów. Zapraszamy do współpracy!

Skontaktuj się z nami

Dla Ciebie wygramy każdą sprawę

Umów rozmowę

Nasze sukcesy

Przeczytaj więcej o naszych sukcesach