Oddłużanie – Bydgoszcz

Czy zaciągnięcie długu jest trudne? Nie! Wielu Polaków korzysta z kredytów bankowych czy pożyczek, aby pozwolić sobie na większy niż zwykle wydatek. Nie wszyscy radzą sobie jednak z ich spłatą – wówczas dług się pogłębia, a osoba nim dotknięta czuje się jak w pułapce, nierzadko wchodząc głębiej w spiralę zadłużenia. Jeśli nie możesz wykonać swoich wymagalnych zobowiązań pieniężnych, nasza firma oddłużeniowa z Bydgoszczy przyjdzie Ci z pomocą. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i niezbędną wiedzę z zakresu prawa.

oddłużanie Bydgoszcz

Pomoc prawna dla zadłużonych – Bydgoszcz

Konsument-wygrywa.pl to kancelaria prawnicza. W Bydgoszczy oddłużenia przeprowadzamy od wielu lat, możesz być więc pewna/-y, że dołożymy wszelkich starań, aby wesprzeć Cię w wychodzeniu ze spirali zadłużenia. Nie jesteśmy firmą skupującą długi – oddłużanie osób fizycznych przeprowadzamy, reprezentując Cię przed wierzycielami i nie tylko. Oferujemy pomoc niezależnie, czy współpraca dotyczy jednego, czy wielu kredytów oraz bez względu na etap sprawy.

Po podpisaniu umowy zaufany adwokat z naszej firmy zobowiązany będzie m.in.:

  • bronić Cię w sądzie,
  • kontrolować przebieg postępowania egzekucji komorniczej (czyli np. wysokość opłat egzekucyjnych),
  • odzyskiwać dodatkowe opłaty pobrane przez firmy udzielające pożyczek, jak opłata za przedłużenie pożyczki lub jej refinansowanie czy inne bezzasadne opłaty,
  • odzyskiwać należne Tobie pieniądze, np. związane z wcześniejszą spłatą zobowiązań,
  • wracać do spraw sądowych, w których firma pożyczkowa umieściła w pozwie Twój nieaktualny adres, w związku z czym nie mogłaś/-łeś uzyskać obrony w sądzie.

Nie czekaj, aż Twoje długi wzrosną – nawiąż z nami kontakt! Skorzystaj z formularza kontaktowego, telefonu albo e-maila, a niezwłocznie przeanalizujemy Twoje położenie.

Na czym polega oddłużeniowa pomoc – Bydgoszcz

Wielu dłużników obawia się nawiązywać współpracę z firmami oddłużeniowymi z Bydgoszczy czy innych miast. Niesłusznie – od odzyskania płynności finansowej dzieli Cię tylko kilka kroków.

  • Opisz swoją sytuację – opowiedz nam o swoim problemie, abyśmy mogli w pełni Cię zrozumieć i przeanalizować sprawę.
  • Wybierz rodzaj współpracy – zaproponujemy Ci współpracę w ramach jednorazowego zlecenia albo spotkania cykliczne z elastycznymi opłatami abonamentowymi.
  • Podpisz umowę pełnomocnictwa – reprezentowanie dłużnika wymaga dopełnienia wymaganej dokumentacji.
  • Pozwól nam zawalczyć o Twoje prawa – od teraz jesteśmy oficjalnie po Twojej stronie. Negocjujemy najlepsze dla Ciebie warunki spłaty zadłużenia, przygotowujemy plan spłaty wierzycieli i wspieramy Cię w czasie jego realizacji.

Obsługa postępowania upadłościowego – pomoc w oddłużaniu w Bydgoszczy

Mało który dłużnik patrzy w przyszłość z optymizmem. Jeśli przytłaczają Cię zobowiązania i czujesz się w sytuacji bez wyjścia, być może myślisz o ogłoszeniu upadłości konsumenckiej. Z reguły powinno to skutkować umorzeniem zobowiązań, ale nie zawsze tak jest. Jeśli przeszłaś/-szedłeś już proces upadłościowy w przeciągu ostatnich 10 lat, nie możesz liczyć na ponowną niewypłacalność. Dodatkowo duża część wniosków jest odrzucana przez sądy upadłościowe z powodów uchybień formalnych.

Nie poddawaj się bez walki! Nasza pomoc osobom zadłużonym z Bydgoszczy polega również na przemyśleniu innych opcji niż upadłość konsumencka – dla adwokatów z kancelarii konsument-wygrywa.pl to ostatnia deska ratunku. Przedtem rozważamy dokładnie sytuację dłużnika i ustalamy, czy np. jest lub był właścicielem nieruchomości. Ma to wielkie znaczenie przy ogłoszeniu upadłości. Z nami unikniesz wielu błędów i zyskasz dawną płynność finansową. Niewypłacalni także mogą liczyć na pełne wsparcie oraz fachową radę w trakcie procesu upadłościowego.

Skontaktuj się z nami

Dla Ciebie wygramy każdą sprawę

Umów rozmowę

Nasze sukcesy

Przeczytaj więcej o naszych sukcesach