Oddłużanie – Wrocław

Chcesz pozbyć się zadłużeń, spędzających Ci sen z powiek? Masz obawy, że nie dasz sobie z nimi rady na własną rękę? Zależy Ci na tym, aby uzyskać fachową pomoc? Świetnie trafiłaś/-eś! Znalazłaś/-eś specjalistów, których głównym zadaniem jest oddłużanie. Wrocław oraz inne miasta w Polsce stanowią obszar naszej działalności, dlatego nie czekaj — skontaktuj się z nami i umów na spotkanie online!

Firma oddłużeniowa we Wrocławiu — jak możemy Ci pomóc?

Jesteśmy grupą specjalistów, którym zależy na pomocy wszystkim osobom zadłużonym. Pomimo tego, że nasza główna siedziba znajduje się w Łodzi, większość kwestii możemy omówić zdalnie. Obecnie tylko niewielka część klientów musi spotykać się z nami osobiście. Nasza firma oddłużeniowa we Wrocławiu oferuje m.in.:

  • prowadzenie negocjacji z wierzycielami w imieniu dłużnika — podejmujemy się rozmów z kredytodawcą, zanim sprawa trafi do sądu w celu zmniejszenia wysokości kolejnych rat, rozłożenia ich spłacania w czasie lub obniżenia całości zobowiązania. Skutecznie pomagamy również klientom, których sprawa trafiła już do sądu lub się zakończyła. W takich przypadkach dokładamy wszelkich starań, żeby uniknąć egzekucji komorniczej oraz, aby klient mógł dobrowolnie spłacić należności wynikające z wyroku sądu;
  • obronę dłużników w sprawach sądowych;
  • reprezentowanie kredytobiorcy podczas postępowania egzekucyjnego — kontrolujemy zarówno wysokość opłat, jak i same działania komornika;
  • odzyskiwanie opłat, które zostały nienależnie pobrane, np. za przedłużenie danej pożyczki;
  • odzyskiwaniem pieniędzy wyegzekwowanych w wyniku zaocznych wyroków,
  • pomoc w odzyskaniu pieniędzy, które należą się kredytobiorcy, np. w związku z wcześniejszą spłatą zobowiązań;
  • doradztwo odnośnie do ogłoszenia upadłości konsumenckiej — wiemy, że podjęcie takiej decyzji zwykle jest bardzo trudne, dlatego zawsze upewniamy się, że to najlepsze wyjście z danej sytuacji. Możemy również pomóc w stworzeniu prawidłowego wniosku dotyczącego upadłości konsumenckiej.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu specjalistów rozwiązujących sprawy klientów kancelarii oddłużeniowej konsument-wygrywa.pl zlecenia realizujemy aż ze skutecznością sięgającą 70- 90% skutecznością.

Do kogo skierowana jest nasza pomoc w oddłużaniu we Wrocławiu?

Podjęcie współpracy z kancelarią oddłużeniową

Zależy nam na tym, aby jak największej liczbie osób móc zapewnić pomoc w oddłużaniu. Wrocław wraz z innymi miastami, w których działa konsument-wygrywa.pl stanowią szeroki obszar, dzięki czemu docieramy do osób z różnych grup społecznych, popadających w długi z odmiennych powodów. Obsługujemy zarówno klientów o stałych, wysokich zarobkach, jak i osoby mniej zamożne, którzy często traktują kolejne pożyczki jak niezbędną pomoc finansową.

Pomagamy naszym klientom w wychodzeniu z tzw. pętli zadłużenia. Dla wielu osób borykających się z długami, dobrym wyjściem wydaje się zaciągnięcie kolejnych pożyczek. Jednak znacznie lepszym rozwiązaniem jest zaufanie specjalistom, których zadanie to pomoc osobom zadłużonym.

Wrocław należy również do miast zamieszkiwanych w dużym stopniu przez ludzi młodych, nieposiadających zdolności kredytowej. Ci nierzadko muszą spłacać wysokie raty tzw. chwilówek. Jeśli jesteś jedną z takich osób, a Twoje długi wciąż rosną — skontaktuj się z nami, a wspólnie opracujemy plan działania, który pomoże Ci w wyjściu z zadłużenia.

Wiemy także, że w życiu mogą wydarzyć się inne sytuacje, które zmuszają do zaciągnięcia kredytów takie jak choroba lub śmierć bliskiej osoby czy popadnięcie w nałóg. Niezależnie od tego, co spowodowało zadłużenie danej osoby, dokładamy wszelkich starań, aby jej pomóc. Obsługujemy także przedsiębiorców, którzy nie mogą ogłosić upadłości ze względu na brak środków finansowych. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie, szukając wyłącznie skutecznych rozwiązań, dostosowanych do potrzeb oraz możliwości określonych osób.

Pomoc osobom zadłużonym we Wrocławiu — jak przebiega?

Każdej osobie, szukającej pomocy u naszych specjalistów, staramy się zapewnić skuteczne oddłużanie. Pomoc we Wrocławiu najczęściej realizowana jest głównie online. Większość spraw udaje nam się zrealizować w następujących krokach:

  1. Poznanie problemu klienta — tak jak zostało wspomniane, nie musisz w tym celu umawiać się z nami na spotkanie. Wystarczy, że opiszesz swoją sytuację w e-mailu czy pisząc do nas za pomocą komunikatora internetowego. Rozmawiamy również z klientami przez telefon, jeśli preferują oni taką formę kontaktu. Poznanie Twojej historii pomoże nam zaplanować odpowiednie działania i lepiej Cię zrozumieć. Zapewniamy pełną dyskrecję.
  2. Ustalenie rodzaju, a także kosztów współpracy — zajmujemy się zarówno sprawami stanowiącymi zlecenia jednorazowe, jak i klientami, którym zależy na rozwiązaniu kilku spraw związanych z oddłużeniem. Koszty naszych działań zawsze dostosowujemy do możliwości klientów, czym na tle innych wyróżnia się nasza firma oddłużeniowa. Wrocław jest miejscem, w którym obsługujemy różnego rodzaju klientów, zawsze stawiając na elastyczność.
  3. Podpisanie umowy oraz odpowiednich pełnomocnictw — kiedy szczegóły współpracy zostaną ustalone, podpisujemy z klientem umowę. Prosimy również o niezbędne pełnomocnictwa, a gdy formalności zostaną uregulowane — rozpoczynamy pracę.

Ustalamy, przedstawiamy i omawiamy z klientem plan działań. Dzięki temu możliwa jest skuteczna pomoc prawna dla zadłużonych. Wrocław oraz inne miasta w Polsce to miejsca, w których wiele osób potrzebuje fachowego doradztwa w dopasowanej do ich możliwości cenie, a konsument-wygrywa.pl zapewnia właśnie takie usługi.

Postaw na pomoc specjalistów w oddłużaniu i pozbądź się swoich problemów finansowych

Konsument-wygrywa.pl to nie kolejna zwykła kancelaria prawnicza we Wrocławiu. Oddłużenia są naszym głównym zainteresowaniem i to na nich się skupiamy. Dzięki temu możemy cieszyć się tak dużą skutecznością oraz licznymi sukcesami. Niezależnie od tego, co jest powodem Twoich kłopotów finansowych, nie popadaj w spiralę zadłużenia — postaw na pomoc fachowców z konsument-wygrygra.pl i odetchnij z ulgą!

Skontaktuj się z nami

Dla Ciebie wygramy każdą sprawę

Umów rozmowę

Nasze sukcesy

Przeczytaj więcej o naszych sukcesach

Jak napisać pismo procesowe?

Czym jest pismo procesowe? Pismo procesowe jest pismem, które pochodzi od strony postępowania i jest skierowane do organu prowadzącego postępowanie. W postępowaniu cywilnym najczęściej sporządza…

Elektroniczne postępowanie upominawcze

Czym jest elektroniczne postępowanie upominawcze tzw. EPU? Elektroniczne postępowanie upominawcze jest odrębnym postępowaniem przewidzianym wyłącznie dla roszczeń pieniężnych. W EPU można dochodzić roszczeń, które stały…

Provident i Prokura pokonane!

Pozew w elektronicznym postępowaniu upominawczym Powód Provident Polska S.A. z siedzibą w Warszawie wniósł pozew przeciwko naszemu klientowi w elektronicznym postępowaniu upominawczym. Wobec braku podstaw…