Oddłużanie – Łódź

Niesiemy pomoc prawną wszystkim osobom, które znalazły się w trudnej sytuacji finansowej przez zaciągnięte długi. Oferowane przez kancelarię oddłużeniową konsument-wygrywa.pl usługi są dopasowane do Twoich możliwości finansowych – to kancelaria, na którą będzie Cię stać! Pomagamy wyjść z długów, reprezentujemy w sądach i negocjujemy z wierzycielami, dzięki czemu pomogliśmy już setkom osób!

Jak pomagamy?

Przede wszystkim odradzamy branie kolejnych kredytów lub pożyczek na spłacenie poprzednich zobowiązań finansowych. Nie zależy nam na tym, aby nakręcać spiralę trudności finansowych. Chcemy rozwiązać ją w najszybszym czasie i z jak największą korzyścią dla Ciebie! Do najczęściej podejmowanych przez nasz zespół specjalistów działań należą:

  • ochrona przed firmami skupującymi długi i egzekucjami komorniczymi,
  • prowadzenie negocjacji z wierzycielami w celu obniżenia wysokości zadłużenia, albo rozłożenia go na raty, które będą możliwe do spłacenia,
  • przygotowywanie pism urzędowych, orientowanie się w sytuacji zadłużeniowej osób przebywających za granicą i wspieranie Klientów w sądzie,
  • odzyskiwanie opłat, które nie powinny były zostać pobrane przez instytucje finansowe.

Cechuje nas indywidualne podejście, a o trudnych sprawach rozmawiamy z wyczuciem i zrozumieniem. Dzięki naszej kancelarii konsument-wygrywa.pl możesz spłacić swoje długi i zapomnieć o problemach!

Indywidualny plan działania – pierwszy krok w oddłużaniu

W pracy pierwszym działaniem, jakie podejmujemy, jest sporządzenie dokładnego, indywidualnego planu oddłużania. Konstruujemy go na podstawie dokładnej analizy Twojej sytuacji finansowej i ilości oraz wymiaru zobowiązań. Ustalamy, gdzie będzie należało się udać, co zrobić i jakie pisma wysłać w celu poprawy zastanej sytuacji. Następnie, sprawdzamy, czy zadłużenie zostało wyliczone na podstawie rzeczywistych przesłanek, czy też nie, oraz negocjujemy obniżenie lub umorzenie długu, jeśli jest to możliwe. 

Później, wraz z Tobą ustalamy priorytetowe zobowiązania i szanse, jakie istnieją w zakresie ich spłaty, a także kontaktujemy się z bankami, parabankami i innymi instytucjami finansowymi, wobec których posiadasz zobowiązania finansowe.

Skład naszego zespołu

Nasz zespół specjalistów składa się z radców prawnych i adwokatów, a także specjalistów w zakresie finansów oraz mediatorów. Dzięki ogromnemu doświadczeniu i odpowiedniej wiedzy byliśmy w stanie osiągnąć sięgającą 70 do 90% skuteczność w przypadkach, z jakimi się spotkaliśmy. W razie bardziej złożonych problemów współpracujemy również ze specjalistami innych dziedzin, z którymi na bieżąco konsultujemy trudne przypadki. Jeśli potrzebujesz pomocy, uzyskasz ją od odpowiedniej osoby, specjalizującej się w danej dziedzinie prawa, obejmującej problem.

Jak przygotować się do spotkania?

Plan oddłużania przygotowany przez kancelaria oddłużeniową

Z naszą kancelarią konsument-wygrywa.pl skontaktować się można mailowo, telefonicznie lub za pomocą specjalnego formularza dostępnego na stronie internetowej. Przed umówieniem spotkania prosimy przygotować całą dokumentację związaną z zadłużeniem – pisma sądowe i urzędowe, ZUS, bankowe, wezwania do zapłaty, a także informacje uzyskane od komornika. 

Żeby móc otoczyć Cię odpowiednią opieką potrzebujemy wszystkich informacji, w tym tych związanych z łączną wysokością zadłużenia, terminami spłat, kosztami lub odsetkami za opóźnienia.

Co możemy osiągnąć?

Konsument-wygrywa.pl to nie kolejna zwykła kancelaria prawnicza we Wrocławiu. Oddłużenia są naszym głównym zainteresowaniem i to na nich się

Zależnie od sytuacji, możliwe są różne rozwiązania. To, na które z nich się zdecydujemy, jest związane z konkretnym przypadkiem osoby zadłużonej. Nie trzeba się jednak o nic martwić, ponieważ wiemy, że nie ma sytuacji bez wyjścia i zawsze da się zrobić coś, co Ci pomoże. Możemy starać się o:

  • obniżenie wysokości zadłużenia,
  • skonsolidowanie kredytów i zamianę go w jeden na korzystniejszych warunkach,
  • odzyskanie nienależnie pobranych opłat,
  • rozłożenie zadłużenia na raty lub wydłużenie okresu spłaty,
  • umorzenie odsetek.

Jeśli zdecydujesz się na współpracę z naszą kancelarią oddłużeniową, będziesz na bieżąco informowany/-a o podejmowanych krokach oraz proszony/-a o podjęcie ważnych decyzji, po przedstawieniu ich konsekwencji prawnych. Zachęcamy do kontaktu i podjęcia współpracy wszystkich mieszkańców Łodzi i okolic.

Skontaktuj się z nami

Dla Ciebie wygramy każdą sprawę

Umów rozmowę

Nasze sukcesy

Przeczytaj więcej o naszych sukcesach