Oddłużanie – Zielona Góra

Każdy może zaciągnąć długi – to nietrudne zadanie. Natomiast spłacanie ich wydaje się o wiele bardziej skomplikowane. Rosnące szybko odsetki i ponaglenia stanowią ogromne obciążenie psychiczne, mogą nawet prowadzić do pogorszenia relacji z najbliższymi dłużnika. Jeśli Ty także zmagasz się ze zobowiązaniami finansowymi, nie zaciągaj kolejnych kredytów, tylko zwróć się po profesjonalną pomoc w oddłużaniu. W Zielonej Górze oraz innych miastach w Polsce działa kancelaria konsument-wygrywa.pl, która skutecznie zdejmie z Twoich barków ciężar długów.

kancelaria prawnicza Zielona Góra oddłużenia

Kancelaria prawnicza w Zielonej Górze – oddłużanie w skuteczny sposób

Nasza firma oddłużeniowa w Zielonej Górze dokłada wszelkich starań, aby przygotować Cię i wesprzeć w spłacie wszystkich zobowiązań, abyś osiągnęła/-ął pełną płynność finansową. Niezależnie od tego, czy współpraca dotyczy spłaty jednego kredytu, czy długotrwałej pomocy w trudnych sytuacjach. Po nawiązaniu współpracy doświadczeni adwokaci będą m.in.:

  • reprezentować Cię podczas negocjacji z wierzycielami oraz w sądzie (niezależnie od etapu sprawy);
  • bronić Cię w sprawach sądowych;
  • kontrolować przebieg postępowania egzekucyjnego, czyli działania komornika i wysokość opłat egzekucyjnych;
  • odzyskiwać opłaty pobrane przez firmy udzielające pożyczek takie jak opłata za przedłużenie pożyczki, opłata za refinansowanie pożyczki, inne zawyżone i bezzasadne opłaty,
  • wracać do spraw sądowych, w których firma pożyczkowa podała w pozwie Twój nieaktualny adres, przez co nie mogłeś podjąć obrony w sądzie, 
  • odzyskiwać pieniądze należne Tobie np. w związku z wcześniejszą spłatą zobowiązań.

Działania naszej kancelarii cechuje indywidualne podejście do klientów. Dzięki temu możemy cieszyć się skutecznością na poziomie aż 70-90%. Zaufaj nam – ryzykujesz jedynie szybkim pozbyciem się długów.

Pomoc prawna dla zadłużonych w Zielonej Górze krok po kroku

Zależy nam na tym, aby jak największej liczbie osób móc zapewnić pomoc w oddłużaniu. Wrocław wraz z innymi miastami, w których działa konsument-

Konsument-wygrywa to firma z Łodzi, której głównym zadaniem jest pomoc osobom zadłużonym. Zielona Góra i inne miasta w Polsce znajdują się w obszarze naszej działalności, ponieważ większość spraw rozwiązujemy zdalnie. To wygodne dla klientów – wystarczy telefon lub komputer, aby uzyskać potrzebne wsparcie. Wielu z nich zastanawia się jednak, jak wygląda współpraca z kancelarią prawną. Nie martw się, to tylko kilka prostych kroków do odzyskania płynności finansowej.

1. Opisz nam swój problem

Skontaktuj się z nami przez telefon, e-mail albo specjalny formularz kontaktowy na stronie internetowej i pozwól nam poznać swoją sytuację. Jesteśmy świetnymi słuchaczami, a ponadto zapewniamy zrozumienie bez zbędnego oceniania.

2. Wybierz rodzaj współpracy

Kiedy poznamy już Twoje oczekiwania i potrzeby, możemy wspólnie wybrać tryb działania. Jeśli zależy Ci na pomocy ze spłatą jednego kredytu, polecamy wybór jednorazowego zlecenia. Osoby w bardziej skomplikowanej sytuacji powinny wybrać długotrwałą pomoc na podstawie atrakcyjnego abonamentu. Wówczas ustalamy też elastyczne koszty naszej współpracy.

3. Podpisz umowę i pełnomocnictwa

Abyśmy mogli rozpocząć skuteczne oddłużanie w Zielonej Górze, potrzebujemy najpierw dopełnić niezbędnej dokumentacji. Formalności zajmują niewiele czasu, a po nich możesz w końcu odetchnąć z ulgą – teraz masz po swojej stronie silnego sojusznika.

4. Walczymy dla Ciebie

Następnie dokładamy wszelkich starań, aby wynegocjować najlepsze warunki spłaty zobowiązań, niezależnie od ich rodzaju. Ponadto wesprzemy Cię i wytłumaczymy wszystkie etapy procesu oddłużania w Zielonej Górze.

oddłużanie pomoc Zielona Góra

Upadłość konsumencka a pomoc osobom zadłużonym – Zielona Góra

Wielu dłużników, którym wydaje się, że ich sytuacja jest bez wyjścia, rozważa ogłoszenie upadłości konsumenckiej. Jednak nie zawsze skutkuje to umorzeniem zobowiązań. Jeśli byłaś/-łeś w podobnym położeniu mniej niż 10 lat temu, nie możesz liczyć na pozbycie się długów. W konsument-wygrywa.pl polecamy klientom rozważenie innych opcji – upadłość konsumencka to ostatnia deska ratunku. Rozważając upadłość konsumencką należy zawsze dobrze przeanalizować indywidualną sytuację dłużnika, w tym m.in. ustalić, czy jest albo był on właścicielem nieruchomości – np. domu albo mieszkania. Nie poddawaj się bez walki! Z naszą pomocą unikniesz wielu błędów i zyskasz wypłacalność bez potrzeby ogłaszania upadłości. Jeśli natomiast zdecydujesz się na upadłość konsumencką, przeprowadzimy Cię przez ten proces służąc fachową radą i wsparciem.

Skontaktuj się z nami

Dla Ciebie wygramy każdą sprawę

Umów rozmowę

Nasze sukcesy

Przeczytaj więcej o naszych sukcesach