Profi Credit Polska i wygrana w II instancji

Sytuacja typowa. Można powiedzieć, nic nowego. Pozew z firmy Profi Credit Polska. Znowu masa zawyżonych kosztów naliczona do zapłaty, znowu straszenie windykacją. Klient spanikowany. Chce płacić, boi się sądu. Jednak daje się przekonać, ruszamy z reprezentacją w sądzie. Należność ponad 20 tys. do zapłaty.

Wyrok Sądu I instancji po naszej myśli, czyli korzystny. Oczywiście Profi Credit tak tego nie zostawia i składa apelację. Sprawa trafia do II instancji. I ciekawa ale i smutna sytuacja. Klient dostaje informację, od Profi Credit najpewniej bo z pewnością nie od nas, że apelacja została uwzględniona i ma od razu zapłacić te przeszło 20 tys. zł. Klient spanikowany dzwoni do nas i okazuje się, że owszem, sąd II instancji rozpoznał apelację Profi Credit, ale ją w całości oddalił !

Efekt? Klient nie musi płacić przeszło 20 tys. zł nie licząc odsetek i kosztów procesu.

Nauczka na przyszłość? Nie ufajcie niesprawdzonym informacjom o treści wyroku w Waszej sprawie. My uważam, że należy zawsze walczyć do końca, również w II instancji. Jak Wasz przeciwnik procesowy składa apelację wnoście na nią odpowiedź. Jeśli nie wiecie jak – zwróćcie się do nas, a nasi mecenasi z pewnością wyciągną do Was pomocną dłoń.

konsument-wygrywa.pl

tel. 735 119 530

A poniżej treść wyroku w tej sprawie: