Wygrana w sprawie z powództwa Profi Credit Polska S.A. z siedzibą w Warszawie

Czy wiesz, że można stanąć twarzą w twarz z potężną firmą pożyczkową i wygrać? To nie jest tylko mrzonka, to rzeczywistość, którą właśnie dziś chcielibyśmy Ci przybliżyć.

Firma pożyczkowa: Profi Credit Polska S.A.

Sprawa sądowa na kwotę: ok 18 000 zł.

Zlecenie dla nas: wniesienie sprzeciwu od nakazu zapłaty, reprezentacja w sądzie.

Uzyskana korzyść: obniżenie zobowiązania Klienta o przeszło 12 000 zł !

Dzisiejszy wpis ma na celu przedstawienie historii naszego Klienta, który odważył się stanąć przeciwko gigantowi pożyczkowemu – Profi Credit Polska S.A. z siedzibą w Warszawie. W efekcie, odniósł spektakularną wygraną w sądzie, a my, kancelaria konsument-wygrywa.pl, byliśmy z nim na każdym kroku, wspierając go w trakcie procesu sądowego.

Zawiłości umowy pożyczki

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że umowy pożyczek zawierane z firmami takimi jak Profi Credit często zawierają zapisy, które w praktyce naruszają prawa konsumentów. Wysokie oprocentowanie, ukryte opłaty lub stanowczo zawyżone prowizje, to tylko niektóre z problemów, z którymi borykają się pożyczkobiorcy.

Nasz Klient, poszukując środków finansowych na swoje pilne potrzeby, skorzystał z oferty pożyczki w firmie Profi Credit Polska SA w Warszawie. W praktyce okazało się, że pożyczce te towarzyszą dodatkowe koszty w bardzo dużej wysokości. Pomimo, że nasz pożyczkobiorca spłacił sporo pieniędzy, firma Profi Credit pozwała go do sądu o zapłatę kwoty przeszło 18 000 zł. Po zapoznaniu się z dokumentacją sprawy uznaliśmy, że nie można tak tego zostawić a w sądzie należy się koniecznie bronić. Właśnie sąd jest miejscem, gdzie mogą zostać zastosowane przepisy prawa chroniące konsumentów.

Walka o sprawiedliwość

Pan Janusz* zgłosił się do naszej kancelarii z prośbą o pomoc w rozwiązaniu swojego problemu. Nasz doświadczony zespół prawników specjalizujących się w sprawach kredytowych, od razu przystąpił do analizy jego umowy. Okazało się, że istnieją podstawy do zakwestionowania niektórych zapisów umowy pożyczki z Profi Credit Polska SA. Zaangażowaliśmy się w sprawę, a nasz klient był mile zaskoczony naszym podejściem oraz efektywnością działań. Oczywiście zdawaliśmy sobie sprawę, że naszym celem jest zakwestionowanie zawyżonych kosztów pożyczki.

Sukces w sądzie

Sprawa sądowa nie była prosta. Profi Credit Polska SA to trudny przeciwnik procesowy, jednak na każde jego pismo wnosiliśmy odpowiedzi i przedstawialiśmy rzeczowe argumenty na poparcie naszych racji. Sąd miał twardy orzech do zgryzienia i musiał przebrnąć przez obszerną dokumentację zgromadzoną w aktach sprawy. Jednak nasz trud przyniósł oczekiwany efekt – zobowiązanie naszego Klienta zostało zmniejszone o kilkanaście tysięcy złotych !

Dzięki korzystnemu wyrokowi sądu nasz Klient – konsument odzyskał wiarę w to, że ma spłacić tylko to, co powinien, bez dodatkowych i nieuzasadnionych kosztów. Uwierzył on również, że walka w sądzie z firmami pożyczkowymi jest możliwa, jeśli ma się po swojej stronie doświadczonych prawników.

Skorzystaj z pomocy profesjonalistów

Jeśli i Ty jesteś w trudnej sytuacji, związanej z niesprawiedliwymi warunkami umowy pożyczki, to teraz wiesz, że możesz skutecznie walczyć o swoje prawa. Nasza kancelaria konsument-wygrywa.pl to miejsce, gdzie każdy konsument może liczyć na wsparcie i pomoc prawników specjalizujących się w zakresie oddłużania.

Nasi prawnicy są ekspertami w dziedzinie sporów sądowych z firmami pożyczkowymi i parabankami, a także specjalizują się w sprawach sądowych z udziałem firm skupujących długi takich chociażby jak Prokura czy Ultimo. Na tym polu notujemy wiele sukcesów, a opisany dziś wyrok to jedno z wielu korzystnych orzeczeń sądowych wywalczonych przez naszych mecenasów.

Z nami zyskujesz pewność, że Twoje prawa jako konsumenta będą należycie chronione, a zawyżone koszty pożyczki zostaną zredukowane. Naszym celem jest zapewnienie Ci spokoju finansowego i poczucia sprawiedliwości.

Skontaktuj się z nami

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszych usług, zgłoś swoją sprawę lub po prostu porozmawiaj z naszymi ekspertami. Jesteśmy gotowi pomóc Tobie tak, jak pomogliśmy naszemu klientowi w walce z Profi Credit Polska S.A. Warto walczyć o swoje prawa, a my jesteśmy tu po to, by Ci w tym pomóc. Wspólnie możemy odzyskać Twoją finansową równowagę.

Skontaktuj się z nami już teraz i dołącz do grona zwycięzców!

kontakt@konsument-wygrywa.pl