Polecana kancelaria oddłużeniowa konsument-wygrywa.pl w Łodzi wygrywa z Provident Polska SA

Zdecydowanie nie lubimy się poddawać i zawsze walczymy do końca. Często jest tak, że Sąd pierwszej instancji nie zgodzi się z naszą argumentacją i zasądzi całą albo większość kwoty, której domaga się firma pożyczkowa. Tak było w sprawie, której dotyczy poniższy wpis.

Jak wygrać z Provident Polska?

Firma pożyczkowa: Provident Polska SA

Sprawa sądowa na kwotę: ok. 3 000 zł.

Zlecenie dla nas: reprezentacja w sądzie pierwszej i drugiej instancji, złożenie apelacji.

Uzyskana korzyść: sprawa wygrana w II instancji, pozew oddalony w całości!

Doświadczona kancelaria oddłużeniowa

Dobra wiadomość na dzisiaj jest taka, że w Łodzi istnieje kancelaria oddłużeniowa, która interesy konsumentów stawia na pierwszym miejscu. Konsumenci są zwykle słabszą stroną w umowach z bankami, firmami pożyczkowymi oraz instytucjami finansowymi. Takim osobom podajemy pomocną dłoń!

Czy można wygrać spór sądowy z jednym z największych graczy na rynku pożyczek pozabankowych jakim jest Provident Polska SA? Otóż można, czego najlepszym przykładem jest wyrok Sądu drugiej instancji, który zmienił orzeczenie wydane w Sądzie Rejonowy i powództwo oddalił w całości. Bardzo lubimy takie orzeczenia. Potwierdzają one, że o swoje prawa zawsze należy walczyć do końca.

Wiedza i zebrane przez lata doświadczenia pozwalają nam na oferowanie klientom szerokiego spektrum działań oddłużeniowych, począwszy od negocjacji z wierzycielami, poprzez prowadzenie procesów sądowych aż po odzyskiwanie nienależnie pobranych kwot.

Obrona procesowa w sądzie

W przypadku sporu sądowego z firmą Provident Polska nasze zadanie polegało nie tylko na reprezentacji naszego Klienta przed Sądem Rejonowym ale również na rozważeniu, czy w sprawie zasadne będzie wnoszenie apelacji. Nasi doświadczeni prawnicy po zapoznaniu się z uzasadnieniem wyroku Sądu I instancji stwierdzili, że z tym orzeczeniem nie można się zgodzić. Jedyna droga na skuteczne zakwestionowanie wydanego wyroku wiodła przez merytoryczną apelację. I takiej rekomendacji udzieliliśmy naszemu Klientowi. Nasz Klient – konsument, posiadający liczne zobowiązania w firmach pożyczkowych, bał się o wynik sprawy oraz o koszty postępowania. Jak się okazuje, obawy te były nieuzasadnione.

W rezultacie naszych działań Pan Aleksander* nie tylko nie musiał spłacać należności określonej w pozwie sądowej, ale nie był zobowiązany do zapłaty odsetek i kosztów procesu.

Taka historia jak ta dowodzi, że każdy ma szanse w sporze sądowym z instytucją finansową czy znaną firmą pożyczkową. Jedyne, co należy zrobić, to dokonać mądrego i rozważnego wyboru kancelarii oddłużeniowej, która udzieli wsparcia w skomplikowanym sporze sądowym. Taką kancelarią niewątpliwie jest kancelaria oddłużeniowa konsument-wygrywa.pl z siedzibą w Łodzi.

Warto dodać, że sprawy sądowe prowadzimy na terenie całego kraju, nie jest dla nas żadnym problemem, że ktoś został pozwany do sądu w Białymstoku, Warszawie, Poznaniu czy Gdańsku. Wszędzie tam możesz liczyć na wsparcie naszego zespołu, za którym przemawiają lata doświadczeń w rozwiązywaniu problemów oddłużeniowych.

Sprawdzona strategia na oddłużanie konsumentów i firm

Dobra strategia procesowa to początek drogi do finansowej stabilizacji. Uzupełniamy ją o inne działania oddłużeniowe dostosowane do sytuacji konkretnej osoby. Nie działaj samodzielnie, a swoje sprawy powierz doświadczonym specjalistom z konsument-wygrywa.pl.