Wygrana z Ultimo – doświadczenie i skuteczność

Kancelaria oddłużeniowa konsument-wygrywa.pl wspiera swoich klientów w sporach sądowych z firmami pożyczkowymi i firmami skupującymi długi. Dużym graczem na rynku wierzytelności jest Ultimo – podmiot, który masowo skupuje wierzytelności. Następnie kieruje pozwy do sądu aby uzyskać nakaz zapłaty. Co dzieje się dalej? Część pozwanych nie podejmuje żadnej obrony. Nakaz zapłaty staje się prawomocny i Ultimo idzie z nim do komornika. Skutki łatwo przewidzieć – blokada konta, zajęcie wynagrodzenia, stres i nieprzespane noce.

Można jednak inaczej! Zamiast zgodzić z się z nakazem zapłaty można się przed nim bronić w sądzie, do czego z całych sił Was zachęcamy. Sąd ma możliwość oceny dokumentów przedstawionych przez przeciwnika procesowego. W przypadku wierzytelności konsumenckich sąd może zastosować przepisy chroniące konsumentów np. przed nadmiernymi kosztami pożyczki.

Wierzyciel wtórny: Ultimo Portfolio Investment S.A. z siedzibą w Luksemburgu

Sprawa sądowa na kwotę: przeszło 11 000 zł

Zlecenie dla nas: sprzeciw od nakazu zapłaty, reprezentacja w sądzie

Uzyskana korzyść: oddalenie pozwu w całości!

Początek sądowej batalii


Nasza Klientka powróciła do nas z nową sprawą, tym razem przeciwnikiem procesowym była firma Ultimo Portfolio Investment S.A. z siedzibą w Luksemburgu. Klientka poznała nas z dobrej strony, bo wcześniej z sukcesem poprowadziliśmy jej sprawę z firma pożyczkową. Była jednak wystraszona kolejnym pozwem na dość znaczną dla niej kwotę. Ultimo jako przeciwnik procesowy jest nam dobrze znany, więc po uspokojeniu Klientki zabraliśmy się do pracy. Dedykowany do sprawy zespół skupił się na drobiazgowej analizie dokumentacji i poszukiwaniu znajdujących się w niej luk i nieścisłości.


Nasza strategia procesowa


Chociaż prowadzimy wiele procesów sądowych przykładowo z firmą Ultimo Portfolio Investment, to wychodzimy z założenia, że nie ma dwóch identycznych spraw. Mimo, że przedkładane umowy pożyczek albo cesji wierzytelności wyglądają podobnie, często występują różnice, które można wykorzystać na korzyść reprezentowanego Klienta. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie co pozwala nam na skutecznie dostrzeganie braków w dokumentacji przedstawionej przed powoda.

Tak było i tym razem. Dokumenty przedłożone razem z pozwem do sądu były niewystarczające, aby sąd mógł wydać wyrok zasądzający. Nasze wątpliwości wzbudziła zarówno pierwotna umowa pożyczki jak i umowa cesji wierzytelności, na którą powoływała się firma Ultimo.

Nasz głos został usłyszany przez sąd orzekający, który wydał wyrok zgodny z naszymi oczekiwaniami:

Dlaczego my?


W kancelarii oddłużeniowej konsument-wygrywa.pl łączymy doświadczenie i innowacyjność. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych prawników, którzy od wielu lat prowadzą spory sądowe z bankami, firmami pożyczkowymi, wierzycielami wtórnymi. Prawo konsumenckie i oddłużanie prawne nie ma przed nami żadnych tajemnic. Skupiamy się na poszukiwaniu najlepszych, dedykowanych rozwiązań dla naszych Klientów.

Co jeszcze nas wyróżnia?


Oprócz specjalizacji w zakresie oddłużenia, prawa konsumenckiego i upadłościowego staramy się patrzeć całościowo na sytuację Klienta. Na życzenie Klienta podpowiadamy rozwiązania kompleksowe i długofalowe. Rozumiemy, że właśnie całościowe spojrzenie na problemy finansowe danej osoby pozwala na znalezienie odpowiedniego rozwiązanie i udzielenie kompetentnej porady.

Wygrane sprawy mówią same za siebie i świadczą o naszej determinacji i zaangażowaniu.


Skontaktuj się z nami

Jeśli jesteś w trudnej sytuacji finansowej, nie wiesz jak bronić się przed pozwami sądowymi i nakazami zapłaty, zwróć się po pomoc do kancelarii oddłużeniowej konsument-wygrywa.pl. Nasi klienci cenią nas za zaangażowanie i konkretne rezultaty. Dołącz do grupy zadowolonych klientów, którzy z naszą pomocą wygrali swoje sprawy, odzyskali spokój ducha i równowagę finansową.