Czas to pieniądz! Efficenter Sp. z o.o. – Szybka reakcja po otrzymaniu nakazu zapłaty!

Klienci trafiają do nas z powództwami z różnych banków i parabanków.

Jednak stosunkowo często okazuje się, że sprawy zostały przejęte przez firmy wyspecjalizowane w windykacji.

Są to firmy zarówno lokalne, jak i o zasięgu międzynarodowym. Jedną z takich firm jest właśnie Eficenter Sp. z o.o. . Trzeba jednak pamiętać, że nie wszystkie ruchy i żądania tej spółki są zasadne i zgodne ze stanem faktycznym.

Niejednokrotnie okazało się już w postępowaniu sądowym, że długi które odkupują od wierzycieli pierwotnych nie są wykazane co do zasady lub co do wysokości.

Dlaczego ?

Otóż długi o których mowa mogą być już dawno spłacone, przedawnione, bezzasadne, a nawet nieistniejące.

Dlatego jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, zarówno co do firmy, która próbuje uzyskać od Ciebie pieniądze, jak i wysokości czy istnienia danej pożyczki, najrozsądniejszym rozwiązaniem będzie zgłosić się po pomoc do osób, które znają temat długów od podszewki.

Musisz pamiętać, również o tym, że z chwilą otrzymania nakazu zapłaty, rozpoczyna się bieg 14 dniowego terminu na odwołanie.

Jest to kolejny przykład na to, że ”czas to pieniądz”. Po przekroczeniu tego terminu nikt już nic nie będzie mógł zrobić.

Oczywiście, wiemy że nie jest to prosta decyzja.

W takich sytuacjach są zdecydowanie bezpieczniejsze rozwiązania .

Są to miedzy innymi spokojna rozmowa i przekazanie kontroli nad sprawą osobie, która nie jest w bezpośrednio zaangażowana emocjonalnie.

Trzeba przy tym pamiętać, że brak bezpośredniego zaangażowania emocjonalnego nie oznacza braku zaangażowania w sprawę. Chodzi o to, aby nie kierując się zbędnymi emocjami tak poprowadzić sprawę, aby Sąd zgodził się z naszą argumentacją, a przeciwnik procesowy przegrał proces.

Działając we własnych sprawach, często nie jesteśmy wstanie wyłączyć emocji i zmienić perspektywy, co w momencie wychodzenia z długów, jest absolutnie niezbędne.

Wracając do tematu pozwu otrzymanego od firmy Efficenter.

W zamieszczonym poniżej wyroku, doskonale widać, iż sąd również miał wątpliwości, graniczące z pewnością w zakresie należności, o którą upominał się powód.

Po wysłuchaniu argumentów obu stron oraz dokładnym zapoznaniu się ze sprawą, sędzia orzekł o oddaleniu powództwa w całości, a kosztami procesowymi obciążył spółkę Efficenter Sp. z o.o.

Jeśli chcesz odzyskać życie bez długów i uwolnić się od nękających telefonów, zgłoś się już dziś. Nasi prawnicy czekają na Ciebie!

735 119 530

kontakt@konsument-wygrywa.pl

ZAPRASZAMY!