Pani Dagmara trafiła do nas z poważnie zawyżoną kwotą pożyczki. Przeczytaj, jak potoczyła się ta sprawa

25 tysięcy. Tyle firma Provident postanowiła odzyskać od naszej Klientki.

Jak wiadomo działalność firmy Provident bazuje na udzielaniu pożyczek. Pożyczki są proste i szybkie do uzyskania. Niestety prostota ich zaciągania jest dość złudna. Przekonują się o tym kolejni Klienci, którzy do nas trafiają. Podobnie było w przypadku wspomnianej na wstępie Klientki.

Pani Dagmara potrzebowała szybkiej gotówki. Jednak w chwili w której do nas trafiła, była przekonana, że jej pierwotna pożyczka nie opiewała na kwotę 25 tysięcy złotych. Pamiętała, że brała ok 6 tysięcy „do ręki”. Spodziewała się oprocentowania i odsetek, ale nie w takiej wysokości. Pani Dagmara usłyszała o nas od swojej koleżanki, której sprawy prowadziliśmy wcześniej. A jako, że była zadowolona z naszych usług, bez wahania poleciła nas swojej koleżance.

Po zapoznaniu się z dokumentami i rozmowie z Panią Dagmarą, wiedzieliśmy, że jesteśmy wstanie jej pomóc i byliśmy przekonani, że będzie to pomoc skuteczna.

Dlaczego ?

Ponieważ na przestrzeni ostatnich lat, wielokrotnie spotykaliśmy się w sądzie z firmą Provident. Mając to doświadczenie, wiedzieliśmy czego możemy się spodziewać i jakich argumentów użyć.

Po wysłuchaniu naszych argumentów Pani Dagmara zdecydowała się na podpisanie umowy wraz z pełnomocnictwem. Od tej pory mogliśmy swobodnie działać w imieniu Klientki.

W tym konkretnym przypadku, przeszliśmy wspólnie przez wszystkie etapy sądowe, a w ostatecznym rozrachunku apelacja przedstawicieli Providenta została przez sąd oddalona.

Na sukces przyszło nam czekać rok. Co tak na prawdę nie jest długim czasem. Im szybciej zaczniesz działać, tym szybciej powstrzymasz narastanie kwoty zadłużeniowej. Może się też okazać, że część naliczonej kwoty była zupełnie niesłuszna. O tym przekonała się również Pani Dagmara.

Dlatego nie czekaj i zgłoś się już dziś. Razem będzie łatwiej odzyskać życie bez długów.

735 119 530

kontakt@konsument-wygrywa.pl

ZAPRASZAMY!