Dzięki szybkiej reakcji Klienta, Ultimo NSFIZ przegrało w sądzie!

Fundusze Inwestycyjne nie są nam obce. Dość często zdarza się, że skupują długi od firm pożyczkowych, o czym nie wiedzą wprost zainteresowani dłużnicy. 

W sytuacji gdy Klienci pokazują nam  otrzymaną korespondencję, zwykle są mocno zaskoczeni, bo nazwa firmy która do nich pisze nic im nie mówi. W takich sytuacjach nie ma czasu na zwłokę… 

Dlaczego ? 

Bo w tym konkretnym przypadku, czas działa na naszą niekorzyść.. i jeśli przegapimy termin, zamykamy sobie drzwi do możliwości obrony przed takimi działaniami. 

Refleksem i trzeźwością umysłu wykazał się jeden z naszych Klientów, który przesłał do nas ‘’ dziwne pismo’’, które otrzymał w najmniej oczekiwanym momencie. Na szczęście, zareagował błyskawicznie i jako kancelaria mogliśmy równie szybko zacząć działać!

Efekt?

Oddalone powództwo, czyli wygrana w 100%,

Ultimo Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty był bez szans w sądzie!

Co więcej, nie ważne o jaką kwotę toczy się gra, ważne aby działać, bo może się okazać, że kwota nagle zacznie rosnąć i to znacząco! Jeśli nie podejmiesz obrony procesowej, zostaniesz zobowiązany do poniesienia kosztów procesu, a potem dojdą jeszcze koszty komornika.

Dlatego nie czekaj, jeśli Ty lub ktoś z Twojego otoczenia boryka się z tego rodzaju sprawami, prędko zgłoś się do nas po pomoc!