INVESYSTEM Sp. z o.o. i postępowanie sądowe

Apelacja w sprawie z powództwa Invesystem sp. z o.o. w Poznaniu to kolejna sprawa, którą chcemy się dziś podzielić.

Nasz Klient otrzymał pozew w sprawie z powództwa INVESYSTEM Sp. z o.o. w Poznaniu. Sprawa nie zakończyła się pomyślnie dla Klienta w I instancji, dlatego wnieśliśmy apelację. Akta sprawa trafiły do Sądu odwoławczego, który na posiedzeniu niejawnym zasądził na korzyść naszego Klienta obniżenie kwoty spornej z ponad 3 000,00 zł na 2 100,00 zł! Dodatkowo nasz Klient miał do zapłaty koszty procesu. Koszty te wynosiły pierwotnie zdecydowanie ponad 1 000, 00 zł, one także zostały w wyroku Sądu I instancji proporcjonalnie pomniejszone.

Jak można zauważyć doszło tu do znaczącej redukcji pierwotnej kwoty spornej. Aby osiągnąć taki efekt, trzeba bardzo dokładnie przyjrzeć się sprawie i dokonać precyzyjnej analizy dokumentów.

Kiedy trafia do nas nowa sprawa, w pierwszej kolejności prosimy naszych Klientów o dokonanie szczegółowej inwentaryzacji zobowiązań finansowych, z wykazaniem kwot pobranych i spłaconych. Takie zestawienie w klarowny sposób umożliwia nam podjęcie dalszych kroków.

A co w przypadku, gdy nie masz dostępu do dokumentów lub pełnej świadomości w zakresie skali swojego zadłużenia ?

Bez obaw. W takiej sytuacji, po podpisaniu umowy i pełnomocnictwa, które umożliwia naszym specjalistom występowanie w imieniu Klienta, jesteśmy wstanie dotrzeć do Twoich potencjalnych długów, w celu ich redukcji lub oddalenia.

Może się okazać, że będziesz zaskoczony pozwem od INVESYSTEM Sp. z o.o. w Poznaniu. Jeśli twierdzisz, że nie zaciągałeś u nich żadnych pożyczek lub nie podpisywałeś z nimi umowy – masz rację. Firma INVESYSTEM, jest firmą, która pomaga swoim kontrahentom w odzyskiwaniu należnych im pieniędzy. Jednym słowem – jest to firma windykacyjna, o zasięgu ogólnopolskim.

W takiej sytuacji, również możesz pozbyć się większości obaw. Mamy wieloletnie doświadczenie, także z firmami takimi jak ta.

Przecież życie bez długów jest dużo spokojniejsze. Razem dużo sprawniej osiągniemy cel, jakim jest pozbycie się zadłużeń. Przekonało się już o tym, wielu naszych zadowolonych Klientów.

Dlatego nie zwlekaj i zadzwoń już dziś!

735 119 530

kontakt@konsument-wygrywa.pl

ZAPRASZAMY!