Pozew z wakacji? Prokura zadziałała błyskawicznie, ale….była bez szans

Kiedy mówimy, że znamy różne historie, mamy na myśli dosłownie każde możliwe powody zadłużenia. Naszym celem i zadaniem, jest pomoc w tym, aby niezależnie od przyczyn dla których powstały długi, doprowadzić do uwolnienia naszych Klientów od często niesłusznych zobowiązań finansowych.

Tym razem przedstawiamy krótką historię Pana Wojciecha. Trafił do nas, po tym jak chciał sprawić przyjemność swojej rodzinie. Pożyczka była brana z myślą o wspólnych wakacjach, które odbywały się bardzo rzadko, z racji na obowiązki zawodowe głowy rodziny.

Po pięknym dwutygodniowym wyjeździe, pozostała masa cudownych zdjęć i wspomnień. Niestety niedługo po powrocie okazało się, że Pan Wojciech stracił źródło dochodu i dalsza spłata długu, chwilowo nie była możliwa. Prokura NSFIZ bez większych skrupułów wykorzystała moment. Pozwali Pana Wojciecha do sądu, a powództwo dotyczyło zapłaty kwoty ponad 11 000,00 zł.

Firma Prokura Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty we Wrocławiu, to dość znana instytucja windykacyjna, która skupuje długi. Nie interesuje ich nic ponad to, aby odzyskać potencjalne pieniądze.

Na szczęście znając praktyki, Prokura NSFIZ mogliśmy podjąć się poprowadzenia sprawy naszego Klienta. Sprawa de facto dotyczyła całej Jego rodziny. Pan Wojciech zdecydował się na oferowaną przez nas bezpłatną analizę, która wykazała, że skuteczna pomoc jest bliżej niż mogło się wydawać.

Po podpisaniu umowy wraz pełnomocnictwem, mogliśmy przystąpić do działania.

Sprawa przed obliczem Sądu Rejonowego była dynamiczna. Jednak w efekcie podjętych przez nas działań Sąd oddalił w całości sprawę z powództwa Prokury. A dodatkowo obciążył ich kosztami sądowymi na rzecz naszego Klienta.

Reasumując. Klient odetchnął z ulgą, a w ramach podziękowania, dostaliśmy od całej rodziny kartkę z kolejnych wakacji i zapewnienie, że będą polecać nas dalej.

Dlatego, nie ma co tu dużo mówić. Lubimy takie zakończenia. I życzymy ich sobie jak najwięcej!

Jeśli chcesz podobnie jak Pan Wojciech pozbyć się długów, nie czekaj! Zadzwoń już dziś!

735 119 530

kontakt@konsument-wygrywa.pl

ZAPRASZAMY!