Konsument wygrywa z Ultimo Portfolio Investment

Konsument znów wygrywa! Stało się to po tym, jak podmiot Ultimo Portfolio Investment S.A. z siedzibą w Luksemburgu skierował przeciwko naszemu klientowi sprawę do Sądu.

Finał jest szczęśliwy – konsument wygrywa. Ale jak doszliśmy do takiego rezultatu? Ultimo Portfolio Investment S.A. jest nam i naszym klientom dobrze znany.

Jakiś czas temu zgłosił się do nas Pan Mariusz. Otrzymał z Sądu nakaz zapłaty na kwotę niemal 8000 zł. Pozwanego obciążono wysokimi odsetkami.

U podstaw nakazu zapłaty leżała pożyczka, jaką w Ultimo Portfolio Investment S.A. zaciągnął Pan Mariusz.

Chciał spełnić marzenie swoich rodziców i sprawić im prezent na czterdziestą rocznicę ich ślubu. Pożyczkę wziął na tygodniową podróż do słonecznych Włoch. Wyjazd ucieszył rodziców Pana Mariusza i bawili się na nim doskonale. Niestety koszty w umowie pożyczki okazały się zdecydowanie za wysokie dla Pana Mariusza. W rezultacie zaprzestał spłaty zadłużenia. O swoim problemie ze spłatą pożyczki Pan Mariusz nie powiedział najbliższym.

Dopiero po utrzymaniu nakazu zapłaty z Sądu, Pan Mariusz podzielił się ze swoją rodziną problemem. Za namową swoich najbliższych zgłosił się do nas z prośbą o pomoc. W sprawie udało się wnieść skuteczny sprzeciw. Niestety Sąd pierwszej instancji nie podzielił naszych argumentów. Zasądził na rzecz Pana Mariusza całość kwoty żądanej od niego przez Ultimo Portfolio Investment S.A. z siedzibą w Luksemburgu. Obciążył też pana Mariusza kosztami postępowania.

Z taki wyrokiem Sądu nie można było się zgodzić i dlatego została wniesiona od niego apelacja.

Sąd drugiej instancji jeszcze raz przyjrzał się całej sprawie i ponownie ją przeanalizował. Na szczęście dla pana Mariusza zmienił wyrok Sądu pierwszej instancji. Ponieważ Pan Mariusz uwolnił się od długu nie musi płacić wysokich kosztów postępowania. W rezultacie musi je zapłacić powód, czyli Ultimo Portfolio Investment S.A. z siedzibą w Luksemburgu.

Efekt naszych działań to sytuacja, w której znów to konsument wygrywa.

To historia naszego klienta, która zakończyła się pozytywnie. Warto podzielić się ze swoimi bliskimi problemami i zwrócić do specjalistów. Zgłoś się do nas! Pomożemy!

Zobacz nasz ostatni post https://konsument-wygrywa.pl/oddluzanie/przesylka-z-sadu-jeszcze-nie-wszystko-stracone/