Nasza Klientka się nie poddała, Svea Ekonomi Cyprus ltd była bez szans!

Nakazy zapłaty wyskakują z każdego zakamarka, do tego stopnia, że boisz się otworzyć lodówkę ?!

Nasza klientka tak właśnie opisywała sytuacje, w której się znalazła. Zadziałał tu dość typowy schemat zaciągania nowej pożyczki, aby spłacić poprzednią. Doszło do zaciskania się klasycznej pętli kredytowej.

Taki proces może trwać bez końca, a właściwie do momentu, w którym jasno i wyraźnie sam zadecydujesz o przerwaniu tego ciągu zadłużenia. Bez tego nic nie możemy zrobić.

Ale, skoro tu jesteś, to może oznaczyć tylko jedno – dojrzałeś do decyzji o wyjściu na prostą.

Świetnie!

Aby to osiągnąć warto poprosić o pomoc, a od tego jesteśmy my. Od kilkunastu lat zajmujemy się odzyskiwaniem ludzkiego życia bez długów. Jeśli jesteś na to gotowy – nie czekaj, ruszmy razem do działania. Wszystko co musisz zrobić to zadzwonić lub przysłać do nas maila. Kolejnym krokiem będzie bezpłatna analiza sprawy, z którą do nas trafiasz i zaproponowanie odpowiedniego rozwiązania.

Dokładnie tak postąpiła wspomniana wyżej Klientka.

Pani Marlena (imię zmienione – dyskrecja to dla nas priorytet) miała dość sytuacji w jakiej się znalazła. Dlatego zarówno na etapie sądowym jak i przedsądowym podjęliśmy się prowadzenia spraw pani Marleny.

Dziś zamieszczamy wyrok, który zapadł w sprawie z powództwa firmy Svea Ekonomi Cyprus ltd. Sprawa toczyła się o prawie 4 tysiące złotych. Zgodnie z opisaną powyżej procedurą, przystąpiliśmy do działania. W efekcie zaangażowania naszych prawników i tym razem werdykt sądu był korzystny dla naszej Klientki, a koszty sądowe pozostały do zapłaty przez powoda, firmę Svea Ekonomi Cyprus ltd .

To jedna w wielu spraw, które prowadzimy dla Pani Marleny.

Część z tych spraw, została już zamknięta na etapie sądowym. Część polubownie, zanim trafiły do sądu. Jeszcze wiele przed nami, ale już dziś Pani Marlena oddycha z ulgą i jak podkreśla, przestała się bać otwierać lodówki, co cieszy nas wszystkich. Co więcej, okazało się, że kilka z zaciągniętych pożyczek, zostało wziętych na poczet remontu kuchni – analogia lodówki nabiera tu nowego znaczenia.

To nie koniec naszych działań, otóż okazało się, że Pani Marlena ma do odzyskania opłaty z już spłaconych pożyczek. Chodzi tutaj o opłaty za przedłużenie / refinansowanie pożyczki. Jak widać procedura oddłużania może przynieść nie tylko uwolnienie od długów ale wręcz prowadzić do odzyskania pewnych kwot, co wspomoże budżet osoby borykającej się od tak dawna z problemem zadłużenia.

Jeśli jeszcze masz wątpliwości, to pozwól, że je rozwiejemy – wystarczy jeden krótki telefon.

735 119 530

kontakt@konsument-wygrywa.pl

ZAPRASZAMY!