Pani Jagoda odzyskała nadzieję i życie bez długów. Wygrana sprawa z Profi Credit!

Zamknij oczy i zobacz swoje życie.

Co widzisz?

Szare barwy, lęk, przerażenie, wieczne poczucie zagrożenie i niepewność? Czujesz się niewystarczająco dobry i masz ochotę zniknąć ? – To mogą być objawy depresji lub bardzo silnego przytłoczenia z racji braku stabilności finansowej. W obu przypadkach warto zwrócić się po pomoc. Psycholog może pomóc przy wyjściu z depresji, za to my w odzyskiwaniu życia bez długów! A wtedy po zamknięciu oczu może ukazać się zupełnie inny obraz.

Chociaż, już teraz możesz dokonać pozytywnych zmian. Wizualizowanie życia pełnego radości i kolorów, w takiej wersji, w której czujesz się najlepiej. Poczuj, że jest to możliwe i zacznij działania w kierunku osiągnięcia celu. Szczęśliwe życie, które chcesz prowadzić, jest na wyciągnięcie ręki.

Oczywiście, możesz stwierdzić, że jest źle i wizualizacje to bujanie w obłokach, jednak mamy dowody na skuteczność tej metody. W podstawie – badania naukowe, a także namacalne, w postaci doświadczeń naszych Klientów. To są zawsze piękne historie przemiany.

Jakiś czas temu jedną z takich historii zaprezentowała nam Pani Jagoda (imię zmienione- dyskrecja to nasz priorytet) , która borykała się od lat z przerażeniem i bezsennością z powodu długów.

Długie lata zapadała się w sobie i próbowała ratować sytuację, zaciągając kolejne kredyty. Oczywiście cel był jasny, chciała spłacić zaległe zobowiązania. Jednak metoda, którą obrała tylko pozornie była skuteczna, tak na prawdę z każdą kolejną pożyczką, sytuacja robiła się gorsza.

Któregoś dnia, gdy zadzwoniła do swojej kuzynki z prośbą o pomoc, pani Jagoda dostała propozycję pomocy długofalowej. Na początku pomyślała, że jej młodsza kuzynka zupełnie oszalała, jednak gdy wsłuchała się w jej opowieść, stwierdziła, że nie ma nic do stracenia i może być tylko lepiej. Pani Jagoda była ostrożna i sceptyczna, obawiała się, żeby nie znowu nie trafić do firmy, która zamiast pomagać oferuje kolejne „pożyczki oddłużeniowe”, które jeszcze bardziej zaciskają pętlę kredytową.

Okazało się, że kuzynka pani Jagody kilka lat wcześniej była w całkiem podobnej sytuacji i wtedy ktoś polecił jej, aby uwierzyła w lepsze jutro i zaczęła pielęgnować w sobie te wizje. Z czasem, gdy poczuła się silniejsza, udało się jej spłacić zaległe kredyty.

Pani Jagoda przeszła podobną drogę co jej kuzynka. Kiedy była gotowa, postanowiła pozbyć się długów raz na zawsze i wtedy trafiła do nas. Jej historia kredytowa faktycznie była obfita. Systematycznie i stopniowo zaczęliśmy wdrażać, wcześniej uzgodniony plan. Oczywiście warunkiem współpracy z nami było zaprzestanie zaciągania nowych zobowiązań finansowych.

Dziś przedstawiamy wyrok z lata tego roku. Powództwo ze strony Profi Credit Polska Spółki Akcyjnej w Bielsku-Białej, o kwotę prawie 20 000, 00 zł.

To jedna z całej serii spraw. Wygraliśmy na wszystkich możliwych etapach. Apelacja powoda, również została oddalona, a koszty sprawy musiało ponieść Profi Credit Polska Spółki Akcyjnej w Bielsku-Białej.

Jeszcze kilka spraw przed nami, ale już dziś Pani Jagoda tryska energią i wiarą w lepsze jutro. Zupełnie przypadkowo okazało się, że kilka lat wcześniej pomagaliśmy również kuzynce Pani Jagody. Jak widać dobrze poprowadzona sprawa owocuje kolejnym Klientem, który zwraca się do nas po pomoc.

Teraz czekamy na Ciebie!

735 119 530

kontakt@konsument-wygrywa.pl

ZAPRASZAMY!