Otrzymałeś sądowy nakaz zapłaty w sprawie Santander Consumer Bank? Przeczytaj co zrobiła nasza Klientka!

Początek życia bez długów ?!

Brzmi jak odległe marzenie?

Oczywiście, w dodatku bardziej realne niż mogłoby się wydawać.

Bo przecież marzenia są po to, aby je realizować!

Ale od początku.

Pani otrzymała nakaz zapłaty w sprawie z Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, opiewający na prawie 20 000,00 zł!

Myślała, że najbliższe lata spędzi na zamartwianiu się i unikaniu połączeń od nieznanych numerów, za którymi mogą się kryć windykatorzy lub komornicy. Miała podstawy, aby tak myśleć, ponieważ nie było to jej jedyne zobowiązanie finansowe. Zastanawiała się nawet nad ogłoszeniem upadłości konsumenckiej

Na szczęście znajoma podsunęła jej nasz numer telefonu, z sugestią, aby się z nami skontaktowała, co też po głębszym namyśle uczyniła. Po rozmowie i przeanalizowaniu dokumentów, znaleźliśmy wspólnie rozwiązanie. Po omówieniu szczegółów, podpisaliśmy umowę wraz z pełnomocnictwem, aby móc w pełni reprezentować interesy naszej Klientki.

Stopniowo doprowadziliśmy do oddalenia większości pozwów, co w efekcie zaprocentowało i nie było konieczności ogłaszania upadłości konsumenckiej.

Było warto!

Dlatego z ogromną radością informujemy, iż kolejny raz mieliśmy zaszczyt brać czynny udział przy realizacji marzenia o pozbyciu się zobowiązań finansowych i powrocie do życia bez długów.

Z relacji Klientów, wiemy że życie nabiera nowego tempa i radości.

Teraz czekamy na Ciebie!