Czy warto prosić o pomoc? Przekonała się o tym Klientka, która wygrała z Financial Services Collection!

Kiedy wydaje Ci się, że zaciągnięte kiedyś długi będą prześladować Cię już do końca Twoich dni, pomyśl o tych wszystkich, którzy myśleli podobnie, a jednak udało im się odzyskać życie bez długów.

Czy zawsze warto próbować?

Tak!

I przekonała się o tym jedna z naszych Klientek, która z dość dużą rezerwą zgłosiła się do nas, abyśmy zobaczyli czy cokolwiek da się zrobić w sprawie jej dawnych pożyczek.

Po zebraniu wszystkich potrzebnych informacji i dokumentów, zawarliśmy umowę, aby przystąpić do działania.

Sprawa z powództwa firmy Financial Services Collection sp. z o.o. w Poznaniu trafiła pod obrady sądu, a dzięki pełnomocnictwu prawnik, który wspierał naszą Klientkę mógł przedstawić silne argumenty, dla których uważaliśmy, że kwota ponad 3.000,00 zł była bezzasadna.

Okazało się, że Sąd w Nysie przychylił się do naszej opinii i oddalił powództwo wytoczone przez firmę Financial Services Collection sp. z o.o. w Poznaniu.

Kolejny raz mogliśmy się cieszyć razem z osobami, które obdarzyły nas zaufaniem i obserwować ich pozytywne zaskoczenie z rozwoju sytuacji.

Bez dwóch zdań, jednogłośnie z całym zespołem stwierdzamy, iż takie sytuacje niesamowicie motywują do dalszej pracy na rzecz ludzi w potrzebie.

Chcesz, aby i Twoje życie nabrało nowego blasku, bez strachu o długi i przyszłość ?

Zapraszamy, razem możemy więcej!