Pozew od Alektum Capital II AG? Wiemy jak sobie z tym poradzić!

Naszą podstawową zasadą przy podejmowaniu współpracy jest wzajemny szacunek, szczerość i podchodzenie do każdej historii Klienta w sposób indywidualny. Przekonał się o tym również nasz Klient, który dość nieśmiało próbował wybrnąć z kłopotów. Na początku, nie był skory aby mówić wszystko po kolei, ale na szczęście naszym konsultantom udało się Go przekonać, że jesteśmy po Jego stronie. Wtedy współpraca potoczyła się dość płynnie. Czego efekty można było odczuć w czasie toczącej się sprawy w sądzie z powództwa Alektum Capital II AG z siedzibą w Zug, który pozwał naszego zagubionego Klienta o kwotę ponad 8 500 zł. Sąd wysłuchał argumentacji obu stron, a następnie wydał werdykt, który był bardzo zadawalający dla naszego Klienta. Oddalenie powództwa w całości oraz koszty sądowe do zapłaty przez firmę Alektum Capital II AG na rzecz naszego Klienta.

Ta krótka historia pokazuje, że warto zaufać i działać wspólnie w dobrej sprawie. A odzyskanie życia bez długów ewidentnie zalicza się do kategorii dobrych wiadomości.

Dlatego jeśli jeszcze się zastanawiasz czy w Twoim przypadku też jest możliwe pozytywne zakończenie sprawy, nie czekaj! Zgłoś się do nas po bezpłatną analizę Twoich dokumentów.

Zapraszamy!

735 119 530, kontakt@konsument-wygrywa.pl