Szybka Gotówka Sp. z o.o. poniosła klęskę w sądzie!

Szybka gotówka jest ok, ale co w momencie kiedy okazuje się, że do oddania jest więcej niż było przewidywane ?

Z podobną zagwozdką trafiła do nas w pani, która nie wiedziała jak sobie poradzić z nakazem zapłaty od firmy Szybka Gotówka Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Firma ta oferuje proste i ekspresowe pożyczki, tak zwane ”chwilówki”. Niestety za tym szybkim przypływem gotówki, kryje się kilka niezbyt miłych niespodzianek. Wysokie koszty pożyczki to jedna z nich, ale niejedyna. Często zdarza się tak, że nasze niespłacone długi są sprzedawane dalej do firm specjalizujących się egzekwowaniu zaległych należności, a wtedy mamy do czynienia z regularną windykacją, często nawet długów wątpliwych co do wysokości. Jest to dość popularna praktyka, z którą trzeba się liczyć, podejmując decyzję o wzięciu szybkiej i niepozornej pożyczki.

W przypadku naszej Klientki, która została pozwana właśnie przez Szybka Gotówkę Sp. z o.o. o zapłatę kwoty ponad 4 000,00 zł bez większego problemu udało się wykazać bezzasadność żądanej kwoty.

Walczyliśmy w sprawie do końca, a niekorzystny dla Klientki wyrok Sądu I instancji na skutek naszej apelacji został zmieniony przez Sąd Okręgowy.

Abyśmy mogli pomóc i Tobie, zadzwoń lub napisz – czekamy na Ciebie!