Pożyczka od Polskiego Towarzystwa Finansowego ”Gwarant” zakończyła się nakazem zapłaty, od którego skutecznie odwołaliśmy się.

Przez lata nasza skuteczność rośnie w siłę, a to za sprawą zbieranego doświadczenia w trakcie prowadzenia spraw z powództwa różnych firm specjalizujących się w udzielaniu pożyczek różnego rodzaju.

Jedną z takich firm jest właśnie Polskie Towarzystwo Finansowe ” Gwarant” Sp. z o.o. z siedzibą w Bochni. Z takim nakazem zapłaty pojawił się u nas Klient z wyraźną potrzebą pomocy. Po wstępnej rozmowie i przeprowadzeniu bezpłatnej analizy mogliśmy podpisać umowę wraz z pełnomocnictwem w celu pełnego reprezentowania naszego Klienta w Sądzie. Kwota mogłaby wydawać się niewielka, ponieważ sprawa dotyczyła około 1 500,00 zł, jednak jest to pojęcie bardzo względne i indywidualne. Nie jesteśmy od tego, aby oceniać, z jakich przyczyn powstał dług, jesteśmy po to, aby pomagać.

Sprawa, o której dziś piszemy, zakończyła się sukcesem dla naszego Klienta. Wspólnie mogliśmy cieszyć się z uchylenia nakazu zapłaty oraz zasądzeniem kosztów procesowych od Polskiego Towarzystwa Finansowego ”Gwarant” na rzecz naszego Klienta. Sąd zasądził tylko niewielką część roszczenia powoda.

Teraz czekamy właśnie na Ciebie!

735 119 530, kontakt@konsument-wygrywa.pl