Pożyczka w VIA SMS PL i odzyskane 4500 zł.

Pan Marcin wie co to pożyczka w VIA SMS PL . Już od 2013 r. kilka razy brał pożyczki poprzez stronę https://www.viasms.pl/, których nie był w stanie spłacić w terminie.

Pożyczka w VIA SMS PL spowodowała, że nasz klient co miesiąc płacił prowizję w wysokości kilkuset złotych tylko po to, by przedłużyć termin jej spłaty o kilka następnych dni. W końcu spłacił zobowiązanie, jednak czuł, że opłata za przedłużenie terminu spłaty w rzeczywistości nie należy się pożyczkodawcy. W końcu zgłosił się do nas z prośbą o pomoc w odzyskaniu opłat. Intuicja go nie zawiodła.

Współpracujący z nami radcowie prawni i adwokaci wykazali, że wpłacone przez klienta prowizje za przedłużenie terminu spłaty nie należą się VIA SMS PL spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie.

Sprawa zakończyła się pomyślnie dla Pana Marcina już na etapie gdy sąd wydał nakaz zapłaty. Pożyczkodawca nie złożył nawet sprzeciwu, co wskazało, że może on zdawać sobie sprawę, iż jego działania naruszają interesy konsumentów a opłaty za przedłużenie terminu spłaty są niezgodne z prawem.

Pożyczkobiorco, czy na Twoim koncie widnieje pożyczka w VIA SMS PL ?

Zapłaciłeś prowizję za przedłużenie terminu spłaty pożyczki? Orzeczenie w sprawie Pana Marcina pokazuje, że można odzyskać te pieniądze! Zgłoś się do nas, a my dokonamy bezpłatnej analizy dokumentów. Mamy bogate doświadczenie z tym pożyczkodawcą. Zespół doświadczonych radców prawnych i adwokatów dołoży wszelkich starań, aby Tobie pomóc! Skontaktuj się z nami!

Zapraszamy do zapoznania się z naszym ostatnim wpisem https://konsument-wygrywa.pl/oddluzanie/powodztwo-nordecum-sp-zoo-oddalone-w-calosci/