Powództwo Nordecum sp. z o.o. oddalone w całości.

W dzisiejszym wpisie przedstawiamy historię Pani Anny, która otrzymała powództwo z Nordecum sp. z o.o.

Klientka zgłosiła się do nas po odebraniu od listonosza przesyłki, w której znajdowało się powództwo Nordecum sp. z o.o. Kwota, której zażądano od pozwanej wynosiła aż 3.500 zł.

Pani Anna jako stała klientka naszej kancelarii wiedziała, że trzeba zwracać uwagę na pouczenia Sądu. W pouczeniu, które wraz z pozwem odebrała Pani Anna zawarte było zobowiązanie do złożenia odpowiedzi na pozew przez pozwaną w terminie 14 dni od dnia doręczenia jej pozwu.

Powództwo Nordeum sp. z o.o. sprawiło, ze Pani Anna nie chciała zwlekać.

Jeszcze tego samego dnia, w którym doręczono jej pozew, skontaktowała się mailowo z naszą kancelarią przesyłając przy tym komplet dokumentów otrzymanych z Sądu.

Po analizie dokumentów przesłanych przez pozwaną podjęliśmy się reprezentowania klientki również i w tej sprawie. Dokumenty załączone do pozwu, wbrew temu co twierdził powód w uzasadnieniu pozwu, naszym zdaniem nie dowodziły roszczenia powoda. Tak co do zasady jak i co do wysokości. Sformułowaliśmy szereg zarzutów i w w terminie złożyliśmy odpowiedź na pozew.

Postępowanie przed Sądem Rejonowym w Poznaniu trwało ponad rok, ale na taki efekt warto było nawet tyle czekać.

Sąd Rejonowy rozpoznający sprawę Pani Anny oddalił powództwo Nordecum sp. z o.o. w całości.

Mało tego! Sąd zasądził od Nordecum sp. z o.o. na rzecz pozwanej zwrot kosztów zastępstwa procesowego!

Dochodzona kwota: 3.500 zł

Efekt: powództwo oddalone w całości, zasądzony od Nordecum sp. z o.o. na rzecz pozwanej zwrot kosztów zastępstwa procesowego.

Pani Anna może już odetchnąć z ulgą! To co ją tak stresowało – pozew Nordecum sp. z o.o. – to zakończona sprawa! Nasza klientka nie musi się już obawiać komornika u drzwi. Będzie mogła wreszcie spać spokojnie.

Jeśli i Ty odebrałeś z Sądu nakaz zapłaty lub pozew Nordecum sp. z o.o. zgłoś się do nas!

Prześlij nam wszystkie dokumenty otrzymane z Sądu, a my dołożymy wszelkiej staranności, by i Twoja sprawa zakończyła się sukcesem, czyli oddaleniem w całości. Posiadamy bogate doświadczenie w reprezentowaniu konsumentów w sprawach z bankami i parabankami. Najpewniej i Tobie będziemy więc mogli pomóc przed Sądem. Napisz do nas maila lub zadzwoń. Odpowiadamy na każdą wiadomość.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym ostatnim wpisem https://konsument-wygrywa.pl/oddluzanie/kolejna-apelacja-profi-credit-oddalona-2/