RK Recovery, a problemy ludzkie

Sytuacje w życiu bywają bardzo różne. A na tych trudnych lubią bazować firmy windykacyjne. Nasza filozofia życia polega na zupełnie innej ścieżce. Robimy wszystko co w naszej mocy, aby ścieżka do życia bez długów była jak najspokojniejsza i najbardziej skuteczna. Dlatego uważamy, że nie ma co się poddawać tylko trzeba zawalczyć o lepsze jutro. Bo przecież pieniądze mają nam życie ułatwiać, a nie utrudniać!

Bardzo często, gdy odbieramy od Państwa telefony, słyszymy bardzo skrajne historie. Nie oceniamy, wspieramy w poprawie sytuacji.

Przekonał się o tym nasz Klient, który przesłał nam pozew, który otrzymał od RK Recovery Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie – firmy zajmującą się skupywanie długów, a następnie niezależnie od wszystkiego ich egzekwowaniem. Bardzo często w takich sytuacjach okazuje się, że ich roszczenia są zupełnie bezzasadne.

Mając wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw tego typu, podejmujemy się nawet pozornie trudnych przypadków, a gdy inni mówią, że: ” nie ma szans”, my robimy wszystko co w naszej mocy, aby ratować sytuację. Bo dla nas te pozwy to nie tylko liczby i anonimowe postaci, to przede wszystkim ludzie w krwi i kości, którzy sami już nie mają siły bronić się przed przeciwnościami losu.

Zadzwoń lub napisz jeśli chcesz, abyśmy podjęli się Twojej sprawy!

735 119 539 kontakt@konsument-wygrywa.pl