SMART LEASE S.A. kolejny raz przegrywa w sądzie

Banki i parabanki, uchodzą za instytucje wspierające, gdy człowiek znajdzie się z potrzebie. I zapewne byłoby tak, gdyby nie fakt, że jest to pomoc ” do czasu”.

W momencie kiedy zbliża się czas zapłaty raty lub dzieje się tak, że terminowa spłata jest niemożliwa, wtedy zarówno banki jak i parabanki przestają być przyjazne. Wtedy właśnie okazuje się jak bardzo zawiła i mało korzystna była sformułowana umowa i jakie konsekwencje niesie niespłacenie na czas rat.

Wysokie oprocentowanie? W efekcie spłata znacząco wyższej kwoty niż ta, którą pierwotnie pożyczaliśmy? To tylko część pułapek, w które możemy się złapać nie mając do końca świadomości co zawiera umowa, którą podpisaliśmy.

Podobnie było w przypadku naszej Klientki, która trafiła do nas z nakazem zapłaty od firmy SMART LEASE Spółki Akcyjnej z siedzibą w Macierzyszu na kwotę prawie 5 000,00 zł. Wstępna rozmowa wykazała przyczyny, dla których doszło do tej sytuacji. Mając dostęp do wszystkich niezbędnych dokumentów mogliśmy przeprowadzić bezpłatną analizę , aby następnie po podpisaniu umowy przystąpić do działania. Przewód sądowy doprowadził do wyczekiwanego efektu i wyrokiem sądu pozew został oddalony w całości, a kosztami procesowymi sąd obciążył firmę SMART LEASE S.A.

Zadowolenie Klientki było fantastyczną nagrodą za energię włożoną w rozwiązanie jej problemów.

Nie czekaj! Zadzwoń lub napisz, a wspólnie postaramy się, aby Twoje życie znów toczyło się bez długów.