Sprawa z powództwa Aforti Collections S.A. – wygrywamy apelację!

Pani Elżbieta nie wiedziała jak radzić sobie z narastającymi długami. Z każdej strony docierały do niej informacje, gdzie może w łatwy sposób pożyczyć pieniądze.

Na początku zaciągała kredyty na życie, opłaty w przeciwieństwie do zarobków, rosły w szybkim tempie. Praca dawała jej satysfakcję i wiązała z nią przyszłość. Jednak pętla problemów codziennych, która zaciskała się jej na szyi, powodowała, że zamiast się rozwijać, miała poczucie, że się cofa i tonie w zobowiązaniach finansowych.

Napływające do skrzynki nakazy zapłaty i cała reszta ponagleń do spłaty długów, w najmniejszym stopniu nie pomagały.

Została z tym zupełnie sama. Doszła do momentu, gdy chciała skorzystać z pomocy psychologa, jednak bezpłatne wsparcie było odwlekane w czasie, a pomimo że prywatna terapia, pozornie kosztowała niewiele, to jednak przerastała możliwości finansowe Panie Elżbiety. Zdawała sobie sprawę, że każdy ma swoje problemy, dlatego nie mówiła o nich głośno.

Mało jest ludzi, którzy potrafią wysłuchać i wesprzeć dobrym słowem, niezależnie od swoich codziennych dylematów. W tym przypadku okazało się jednak, że Pani Elżbieta mogła liczyć na wsparcie. Zupełnie niespodziewanie spotkała sąsiadkę, która wróciła ze szpitala. Od słowa do słowa okazało się, że jej syn borykał się swojego czasu z ogromnymi problemami finansowymi. Sąsiadka poprosiła go, aby porozmawiał z Panią Elżbietą.

Po kilku dniach Pani Elżbieta odebrała telefon od młodego mężczyzny, który opowiedział jej swoją historię i zasugerował konsultacje z kimś kto zna się na temacie. Podał jej nasz numer telefonu, z którego Pani Elżbieta skorzystała kilka dni później.

Sprawa była jasna. Potrzeba odzyskania życia bez długów doprowadziła do spotkania i podjęcia dalszych kroków.

Nasz prawnik dokonał bezpłatnej analizy i zaproponował konkretny plan działania. Pani Elżbieta, nie mogła uwierzyć, że taka pomoc nie przerasta jej możliwości finansowych. Co więcej ucieszyła się, że nie wzięła kolejnej pożyczki. Koszt współpracy z nami był porównywalny do raty jednej chwilówki.

Sprawa trochę trwała, ale w efekcie pokonaliśmy powoda we wszystkich możliwych instancjach. W ostatecznym rozrachunku, sąd oddalił apelację oraz obciążył firmę Aforti Collections S.A. kosztami procesowymi.

Jeśli podobnie jak Pani Elżbieta, chcesz uwolnić się od długów, nie czekaj!

735 119 530

kontakt@konsument-wygrywa.pl

ZAPRASZAMY!