Alektum Capital kupiło Twoje długi?

Dostajesz korespondencję od firmy, której nazwa nic Ci nie mówi? Pamiętasz o zadłużeniu do spłaty, ale zaskakuje Cię wezwanie do zapłaty od zupełnie obcej instytucji?

To dość częsty scenariusz z jakim pojawiają się u nas zagubieni Klienci. Bardzo często okazuje się, że owa nieznana firma to windykator, który specjalizuje się w skupie wierzytelności od pierwotnych firm, w których zostały pobrane pożyczki. Podobnie było w przypadku Pana Zygmunta (imię zmienione). Kiedy otrzymał pocztę od Alektum, zupełnie nie wiedział o co chodzi. Z czasem okazało się, że to zagraniczna firma windykacyjna, która kupiła jego długi i postanowiła dochodzić ich zwrotu. Alektum Capital jest firmą z siedzibą w Szwajcarii. Dlatego jest to dość często mylące dla naszych Klientów, którzy twierdzą, że nie zaciągali kredytów we frankach. Otóż, nie trzeba mieć kredytu we frankach, aby stać się pośrednio dłużnikiem firmy Alektum.

Pan Zygmunt odetchnął z ulgą, kiedy po rozmowie podpisaliśmy umowę, a tym samym podjęliśmy się prowadzenia jego sprawy.

W tym przypadku kwota była stosunkowo niewielka, co jak już wcześniej ustaliliśmy, jest pojęciem względnym.

Kwota ponad 2 tysięcy złotych okazała się nienależna powodowi. Wyrok sądu stanowił również o zobowiązaniu firmy Alektum do zapłaty kosztów procesowych na rzecz Pana Zygmunta.

W sprawie Pana Zygmunta udało się zadziałać dość sprawnie.

Aby mogło być tak i w Twoim przypadku, zgłoś się do nas już dziś.

Im szybciej zaczniemy działać, tym szybciej odzyskasz życie bez długów. Jest to jak najbardziej realne. A co więcej koszt odzyskania życia bez długów jest zbliżony do opłat jakie poniósł byś zaciągając kolejną pożyczę na rzecz spłaty poprzedniej.

Nie czekaj! Zgłoś się już dziś.

735 119 530

kontakt@konsument-wygrywa.pl

ZAPRASZAMY!