Upadek nakazu zapłaty w sprawie przeciwko ID Finance sp. z o.o.!

Kolejny raz mamy przyjemność zaprezentować wygraną sprawę z ID Finance Poland sp. z o.o., która skierowała przeciwko naszej Klientce pozew w elektronicznym postępowaniu upominawczym.

Klientka otrzymała z sądu nakaz zapłaty wydany w EPU i dlatego zgłosiła się do nas z prośbą o pomoc. ID Finance Poland sp. z o.o. domagała się zapłaty kwoty przeszło 4 000 zł. Wnieśliśmy w imieniu naszej Klientki sprzeciw od nakazu zapłaty. Na skutek czego sprawa została przekazana do Sądu Rejonowego w Słupsku do dalszego postępowania.

Reprezentowaliśmy naszą klientkę aż do prawomocnego zakończenia sprawy, w toku której wykazywaliśmy, że roszczenie w wysokości 4 000 zł nie przysługuje spółce ID Finance Poland sp. z o.o.

W rezultacie Sąd podzielił nasze zdanie i wydał wyrok oddalający powództwo w całości, którego treść przedstawiamy poniżej. Co więcej, koszty procesu musiała ponieść spółka ID Finance Poland sp. z o.o.

Przeciwnik: ID Finance Poland sp. z o.o.

Rodzaj sprawy: pozew w EPU, nakaz zapłaty w elektronicznym postępowaniu upominawczym, sprzeciw od nakazu zapłaty, nienależne koszty chwilówki,

Rezultat: powództwo oddalone w całości i pełna wygrana Klienta

Jeśli znalazłeś się w podobnej sytuacji, skontaktuj się z nami, wspólnie będzie łatwiej wyjść z trudnej sytuacji.

735 119 530

kontakt@konsument-wygrywa.pl

Zapraszamy!

Upadek nakazu zapłaty w sprawie przeciwko ID Finance sp. z o.o.!