Uważasz, że koszty pożyczki zostały zawyżone? Pamiętaj, że można z tym walczyć! Tym razem sprawa z Eques

Nasza Klientka zgłosiła się do nas z nakazem zapłaty na kwotę ponad 10.000,00 zł. Okazało się, że kiedyś zaciągnęła pożyczkę, która obłożona była licznymi opłatami dodatkowymi. Klientka nie zgadzała się z nieuczciwymi opłatami i uznała, że powinny zostać one zweryfikowane przez sąd. Pożyczkodawca nie chciał jednak samodzielnie skierować sprawy do sądu, a powództwo w sprawie wytoczył fundusz zajmujący się skupowaniem długów. Klientka poprosiła nas o pomoc, a my doprowadziliśmy jej sprawę do pozytywnego zakończenia. Powództwo funduszu zostało oddalone w całości i Klientka mogła odetchnąć z ulgą.

W naszej Kancelarii często mamy do czynienia z podobnymi sporami, dlatego posiadamy doświadczenie i wiedzę, która pomaga nam wygrywać dla naszych Klientów tego typu sprawy.

Najważniejszy jest jednak czas, gdyż jeśli sąd doręczy nakaz zapłaty, to mamy tylko dwa tygodnie na to, aby się od niego odwołać.

Jeśli odebrałeś nakaz sądowy, to nie czekaj, tylko zgłoś się do nas, a bezpłatnie przeanalizujemy Twoją sprawę i doradzimy Ci, jakie podjąć dalsze kroki.

Przeciwnik: Eques Michael Strom Creditum Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Niestandaryzowany Fundusz Sekurytyzacyjny

Rodzaj sprawy: obrona przed pozwem i nakazem zapłaty

Rezultat: wygrana, powództwo oddalone w całości