Zaskoczony pozwem od Prokury NSFIZ? Przeczytaj co zrobić!

Tym którzy zaglądają tu regularnie, nazwa Prokura Niestandaryzowany Sekurtyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty we Wrocławiu, nie powinna być obca.

Wiecie już Państwo, że jest to podmiot, który zajmuje się skupem wierzytelności od banków, parabanków i wszelkiego rodzaju przedsiębiorstw, które w jakikolwiek sposób mogą mieć zadłużonych u nich Klientów. Wiecie też, że pozwy z ich powództwa zdarzają się dość regularnie i bez większych kompromisów.

Jednak, nie wszyscy mają taka wiedzę i równie często jak powództwa od Prokury, pojawiają się u nas Klienci, którzy są zaskoczeni. Co więcej są przekonani, że z takim podmiotem nie podpisywali żadnej umowy. Wtedy stajemy na wysokości zadania i od początku tłumaczymy skąd powstała zaistniała sytuacja i co oznacza cesja wierzytelności albo mówiąc prościej – sprzedaż długu.

Oczywiści, abyśmy mogli powiedzieć coś więcej, musimy mieć dostęp do dokumentów zarówno sądowych, jak i przedsądowych.

Pani Krystyna zadzwoniła do nas: ”bo koleżance też pomogliście.” – Świetnie. Taka forma poleceń jest dla nas fantastyczna nagrodą, za włożoną energię w oddłużanie ludzi.

Ale wróćmy do Pani Krystyny. Zadzwoniła przerażona, bo nie dość, że nie znała firmy, która ją pozywa, to na dodatek była pewna, że wszystkie pożyczki już oddała. W takiej sytuacji, nie pozostało nam nic innego jak tylko zaprosić Panią Krystynę na spotkanie. Dzięki temu, że przyniosła wszystkie dokumenty i korespondencję jakie posiadała, mogliśmy przystąpić do analizy i układania strategii. Na spotkaniu podpisaliśmy także umowę wraz z pełnomocnictwem, co umożliwiło nam działanie w sprawie Klientki.

Pani Krystyna, tłumaczyła, dlaczego potrzebowała pieniędzy i zawstydzona podkreśliła, że z racji wieku staje się nieporadna. Nic bardziej mylnego! Pani Krystyna poradziła sobie świetnie, dzwoniąc i prosząc o wsparcie! Dzięki temu uniknęła większych kłopotów.

Kwota, o którą Prokura Niestandaryzowany Sekurtyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty we Wrocławiu, pozywała naszą Klientkę to 4 500, 00 zł. Nie pozostało nam nic innego, jak wykazać przed sądem bezzasadność żądanej przez Prokurę kwoty. Przedstawiliśmy zasadne argumenty, a następnie pozostało nam jedynie czekać na werdykt Sądu.

Efekt ?

Oczywiście, że był! Tak jak można było się spodziewać. Sąd przychylił się do naszych wniosków i oddalił powództwo Prokury w całości oraz zasądził koszty procesowe na rzecz naszej Klientki.

Reasumując.

Warto walczyć o swoje racje! Dlatego jeśli nadal nie wiesz co zrobić ze swoimi długami, a sam przestajesz sobie radzić, pójdź za przykładem Pani Krystyny i zadzwoń lub napisz do nas. Pozwól abyśmy mogli przeanalizować Twoją sytuację i pomóc Ci odzyskań życie bez długów.

735 119 530

kontakt@konsument-wygrywa.pl

ZAPRASZAMY!