Pan Miłosz otrzymał pozew od Prokura NSFIZ. Co było dalej?

Długi to rzecz nabyta.

Nie ma znaczenia wiek, płeć, wykształcenie, nie ma znaczenie nawet stopnień zamożności. Wpaść w długi może dosłownie każdy.

Skąd to wiemy ?

Z wieloletniego doświadczenia, kiedy to poznawaliśmy różne historie życiowe naszych Klientów. Były to historie zawodowe, zdrowotne, miłosne – wszystkie obijały się o cele bytowe, wedle potrzeb danej osoby.

W kwestii finansów, nie ma miejsca na licytacje w zakresie tego, kto ma gorzej lub lepiej. Należy pamiętać, że pieniądze raz są, a raz ich nie ma i jakoś trzeba sobie poradzić w każdej sytuacji, zwłaszcza że w większości przypadków kryzys finansowy nie dotyczy tylko i wyłącznie nas samych. W grę wchodzi często byt nasz i naszych najbliższych, czasem nawet naszych współpracowników i ich rodzin.

Wspólne dla wszystkich historii jest jedno, przemożna chęć wyjścia na prostą i pozbycia się ciążących długów. Bo przecież życie bez długów jest dużo bardziej spokojne i stabilne.

Można oceniać i mówić: – ” sam tego chciał”, – ”wiedział co robi”, – ” mógł nie brać”.

Przykłady można mnożyć. Z naszej perspektywy postawa oceniająca jest absolutnie zbędna i nie stosujemy jej w życiu i naszej pracy.

Nidy nie wiadomo co spowodowało, że dana osoba znalazła się w tak mało komfortowej, często tragicznej sytuacji. Naszym nadrzędnym zadaniem jest niesienie pomocy, aby nasi Klienci mogli spać spokojnie i dalej cieszyć się życiem.

Wyrok, który dziś przedstawiamy dotyczy całkiem sporej kwoty pieniężnej, chociaż i to jest pojęciem względnym.

Nasz Klient otrzymał pozew od Prokura Niestandaryzowanego Sekurytyzacyjnego Funduszu Inwestycyjnego Zamkniętego z siedzibą we Wrocławiu. Kwota opiewała na ponad 15 000,00zł. Na szczęście Pan Miłosz zdecydował się, aby do nas zadzwonić, co umożliwiło nam zaproszenie Go do skorzystania z bezpłatnej analizy sprawy.

W efekcie zaraz po podpisaniu umowy i pełnomocnictwa, mogliśmy przystąpić do działania. W sądzie wykazaliśmy nienależność wyżej wymienionej kwoty, której domagała się Prokura NSFIZ.

Działania firmy Prokura NSFIZ ukierunkowane są na windykację oraz skup wierzytelności, dlatego nie ma się co dziwić jeśli otrzymamy pozew od nieznanej nam firmy.

W tym przypadku sprawa zakończyła się 100% sukcesem i pełnym zadowoleniem Klienta.

Warto pamiętać, że każda sprawa jest inna, ale zawsze czas reakcji jest bardzo istotny, niezależnie od długości trwania procesu. Dlatego jeśli nadal nie wiesz, jak odzyskać życie bez długów, skontaktuj się z nami – razem będzie zdecydowanie łatwiej.

735 119 530

kontakt@konsument-wygrywa.pl

ZAPRASZAMY!