Alektum Capital II AG próbowała windykować naszą Klientkę. Kliknij i dowiedz się jak skończyła się ta historia!

Dziś przyjrzymy się  firmie Alektum Capital II AG z siedzibą w Zug (Szwajcaria). 

To dobrze nam znana firma windykacyjna z zagranicznymi korzeniami, która działa między innymi na terytorium naszego kraju. Firma Alektum specjalizuje się w odkupywaniu długów od banków i parabanków oraz wszelkiego rodzaju firm udzielających pożyczek. 

Dużym zaskoczeniem dla naszej Klientki była korespondencja otrzymana właśnie od Alektum Capital II AG, w dodatku na kwotę opiewającą na ponad 10 000 zł! 

Klientka zadziałała błyskawicznie i poprosiła, abyśmy przyjrzeli się jej sprawie.

Sprawa z powództwa Alektum trafiła do Sądu w Nowym Sączu, gdzie mieliśmy okazję przeciwstawić się opinii firmy windykacyjnej, która domagała się spłaty ponad 10 000 zł od naszej Klientki. Sąd rozpatrzył sprawę szczegółowo i wziął pod uwagę naszą argumentację. 

W efekcie decyzją Sądu powództwo firmy windykacyjnej zostało oddalone w całości, a przegrany powód w postaci Alektum został zobligowany do zapłaty kosztów sądowych w wysokości prawie 4 000 zł, na rzecz naszej Klientki. 

Ta krótka historia z happy endem jest kolejnym przykładem na to, że warto walczyć o swoje racje, nawet jeśli sytuacja nas zaskakuje. 

To jak?

Chcesz dołączyć do grona szczęśliwych posiadaczy życia bez długów ?

Zapraszamy!