Masz dług w Centrum Rozwiązań Kredytowych ? Mamy na to rozwiązanie!

Zdarza Cię się budzić w nocy z powodu galopujących myśli, które nie pozwalają normalnie funkcjonować?

Jeśli popadłeś w pętlę zadłużenia, jest to wielce prawdopodobne.

Zdajemy sobie sprawę z uciążliwości takich sytuacji. Dlatego bazując na doświadczeniu naszych Klientów oraz własnym, zachęcamy do skorzystania z pomocy. W przeciągu ostatnich lat, spotkaliśmy się z wieloma, często bardzo skrajnymi sytuacjami, z którymi trafiali do nas Klienci.

Zarówno sytuacje życiowe, jak i kwoty zadłużeń bywają bardzo różne. Dla nas liczy się stan faktyczny i realna potrzeba pomocy, której możemy udzielić zgłaszającym się do nas ludziom.

Tak też było w przypadku Pana, którego na potrzeby tego wpisu nazwiemy Karolem, który to postanowił sprawdzić, czy w jego przypadku również istnieje możliwość ratunku przed wiszącymi nad nim zobowiązaniami finansowymi.

Po wstępnej rozmowie telefonicznej, umówiliśmy się z Panem Karolem na rozmowę, aby na spokojnie ustalić potencjalny plan działania. Już w trakcie spotkania podpisaliśmy potrzebne do reprezentowania Klienta dokumenty i przystąpiliśmy do działania.

Tym razem naszym przeciwnikiem w sądzie było Centrum Rozwiązań Kredytowych Sp. z o.o. w Warszawie.

Centrum Rozwiązań Kredytowych, to firma jakich wiele.

Ich głównym zadaniem jest udzielanie pożyczek w sposób przystępny, czyli z pozoru łatwy i przyjemny. Przysłowiowe schody mogą się zacząć w momencie spłaty pożyczonej kwoty. Często okazuje się, że kwota zwrotu jest mocno niewspółmierna do pobranej wcześniej sumy. Warto się wtedy zastanowić, czy naliczane dodatkowo złotówki są faktycznie należne. Na szczęście konsumenci ( w tym pożyczkobiorcy) są chronieni ustawowo i w takich przypadkach wspólnie możemy walczyć o sprawiedliwość.

Pan Karol potwierdził, że było warto zainwestować w pomoc, zamiast w kolejną pożyczkę. Ucieszył się, że nie powiększał już swojego zadłużenia.

Co więcej werdykt warszawskiego sądu, również przyczynił się do zadowolenia naszego Klienta. Mianowicie, Sędzia przychylił się do argumentacji naszego prawnika, który reprezentował Pana Karola, a następnie orzekł o oddaleniu powództwa na kwotę ponad 5 tysięcy zł, które wytoczyło Centrum Rozwiązań Kredytowych oraz zobowiązał firmę do pokrycia kosztów procesowych na rzecz naszego Klienta.

Morał z tej krótkiej historii Pana Karola jest prosty.

Warto prosić o pomoc, aby jak najszybciej odzyskać życie bez długów.

Dlatego nie czekaj, zgłoś się już dziś.

735 119 530

kontakt@konsument-wygrywa.pl

ZAPRASZAMY!