Apelacja Financial Services Collection Sp. z o.o. okazała się bezskuteczna!

Kolejny raz trafił do nas Klient, do którego odezwała się nieznajoma dla niego firma.

Tym razem była to Financial Services Collection Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu. Zdziwienie naszego Klienta było dość spore, gdyż nie spodziewał się korespondencji sądownej, a firmy która go pozywała w ogóle nie kojarzył. Nie on jedyny i absolutnie nie ma się co dziwić.

Dlaczego?

Ponieważ jest to firma, która specjalizuje się w windykacji wierzytelności. W skrócie – jedną z ich działalności jest skup zaległych długów.

Firma ta postanowiła odebrać od naszego Klienta kwotę prawie 3 000,00 zł!

Ani my, ani tym bardziej Klient nie był zainteresowany wnoszeniem takiej opłaty.

Okazało się, że po wysłuchaniu argumentów wytoczonych przez naszych prawników, sąd także nie był zainteresowany takim rozwiązaniem.

W czasie trwającego kilka miesięcy postępowania sądowego, obie strony nie dawały za wygraną. Łącznie z tym iż pełnomocnik powoda – Financial Services Collection Sp. z o.o. złożył apelację od niekorzystnego dla nich werdyktu sądowego.

Efekt?

Sąd oddalił apelację Financial Services Collection Sp. z o.o. , zasądzając na rzecz naszego Klienta koszty postępowania.

Klient przyznał, że warto było zgłosić się po pomoc i poczekać na efekty. Ulga, którą poczuł, była wyraźnie widoczna w jego całej postawie. Obdarzył nas cudownym uśmiechem, który zawsze jest wart każdej chwili spędzonej na sali rozpraw.

Takie sytuacje bardzo nas cieszą i mamy nadzieję, że i Tobie będziemy już niebawem mieli okazję pomóc w odzyskaniu życia bez długów!

735 119 530

kontakt@konsument-wygrywa.pl

ZAPRASZAMY!