Pozwał Cię Bank Pocztowy S.A. – razem wygramy!

Kiedy popadasz w długi, wydaje Ci się, że to już koniec świata. Nie zawsze tak musi być. Przekonują się o tym dość często nasi Klienci.

Jednak, zanim do nas trafią, próbują samodzielnie wydostać się z kłopotów finansowych. Co niestety nie zawsze się udaje, a wręcz prowadzi do jeszcze większego galimatiasu.

Dlaczego ?

Ponieważ pierwszym i zazwyczaj realizowanym pomysłem są pobierane KOLEJNE POŻYCZKI, na rzecz spłaty poprzednich zobowiązań.

Do czego to prowadzi? Do zaciskania się węzła na szyi kredytobiorcy, zwanego PĘTLĄ KREDYTOWĄ.

Jak łatwo zauważyć, nie jest to najlepsza opcja z możliwych. Dlatego jeśli przyjdzie Ci do głowy taka forma spłaty zobowiązań, to jak najszybciej o niej zapomnij!

W ramach pomysłu na lepsze jutro, ZADZWOŃ DO NAS. Na spokojnie przeanalizujemy Twoją sytuację i zaproponujemy najbardziej korzystne rozwiązanie. O koszty nie musisz się martwić, ta kwestia również jest dobierana indywidualnie do konkretnej sytuacji Klienta.

Na przestrzeni lat przekonało się o tym wielu naszych Klientów.

Podobnie jak Pan Fryderyk, który trafił do nas z grubą teczką dokumentów związanych z jego zadłużeniami. Na szczęście po przeprowadzonej bezpłatnej analizie okazało się, że i tym razem mamy skuteczne rozwiązania, dobrane do sytuacji Klienta. W efekcie naszych działań powództwo Banku Pocztowego Spółka Akcyjna w Bydgoszczy, na kwotę ponad 75 000, 00 zł, zostało w większości oddalone! A co więcej, dodatkowo Sąd zasądził na rzecz naszego Klienta, wcale nie małe, koszty sądowe, które musiał opłacić powód, czyli Bank Pocztowy Spółka Akcyjna w Bydgoszczy.

Pan Fryderyk był bardzo zadowolony z takiego rozwoju sytuacji i z ulgą przyznał, że warto było poprosić o pomoc kogoś, kto zna się na rzeczy. Oczywiście trzeba pamiętać, że nie są to sprawy ekspresowe. Nie ma co zwlekać, im szybciej zaczniesz działać, tym szybciej doczekasz się efektów.

Rozumiemy również, że możesz nie chcieć afiszować się ze swoimi problemami finansowymi. Pamiętaj jednak, że naszym celem jest pomoc, a nie ocenianie, dlaczego doszło do zadłużenia.

735 119 530

kontakt@konsument-wygrywa.pl

ZAPRASZAMY!