Bank PKO BP S.A. poniósł koszty procesu, dzięki czemu nasza Klientka nie musiała się już niczym martwić 

Kolejny raz udowadniamy, że z bankiem można wygrać w sądzie. Tak było w przypadku naszej klientki, która została pozwana przez PKO BP S.A. Klientka poprosiła nas o pomoc, a my przeanalizowaliśmy jej sprawę i opracowaliśmy odpowiednią taktykę procesową. Nasi prawnicy posiadają spore doświadczenie w tego typu sprawach, dlatego też nic dziwnego, że sąd podzielił przedstawioną przez nas argumentację i oddalił powództwo banku. Co więcej, bank PKO BP S.A. poniósł koszty procesu, dzięki czemu nasza Klientka nie musiała się nimi martwić. 

Jak widać nawet w sprawach, które pozornie nie rokują, jesteśmy w stanie wytknąć błędy naszego przeciwnika procesowego i doprowadzić do pozytywnego rezultatu. Jeśli więc otrzymałeś nakaz zapłaty lub pozew, w którym bank domaga się od Ciebie jakiejkolwiek zapłaty, to dobrze jest skonsultować sprawę z prawnikiem, zwłaszcza takim, który ma bogate doświadczenie w tego typu sporach. Jeżeli jesteś w podobnej sytuacji co nasza Klientka, to prześlij nam swoje dokumenty do bezpłatnej analizy, a my doradzimy Ci najlepsze sposoby działania. Jak zdecydujesz się powierzyć nam swoją sprawę, to postaramy się uwolnić Ciebie od ciążącego długu.

Przeciwnik: PKO Bank Polski S.A.

Rodzaj sprawy: oddłużanie, pożyczka, bank, pozew, obrona procesowa, pożyczkodawca, dług, oddalenie powództwa, pożyczkobiorca

Rezultat: pełen sukces