Historia współczesnej windykacji, na przykładzie IFA FINANCE

Czy zdarzyło Ci się doznać zaskoczenia z powodu wezwań do zapłaty od nieznanych firm, z którymi nic nie podpisywałeś?

Nasze długoletnie doświadczenie mówi nam, że takich sytuacji jest bardzo wiele. Mówi nam również, że jest to dość mocno stresujący temat dla odbiorców takiej korespondencji.

Najczęściej tego typu korespondencja napływa ze strony firm windykacyjnych. Może być to dział w banku, który jest delegowany do egzekwowania zaległych należności, ale równie często firmy zewnętrzne, tak polskie jak i zagraniczne. Firmy te w większości przypadków skupują długi klientów banków, parabanków oraz całej gamy instytucji parających się świadczeniem usług finansowych.

Nie wiesz jak sobie poradzić i giniesz w gąszczu umów i przepisów?

W tym miejscu pragniemy uspokoić potencjalne nerwy.

Od pracy z przepisami prawnymi, kodeksami i sądami, jesteśmy MY!

Dlatego bez obaw. Jeśli znajdujesz się w sytuacji, która utrudnia Ci życie, jesteś zasypywany pismami przedsądowymi, komorniczymi lub od firm windykacyjnych, nie zwlekaj!

Zadzwoń do nas, a my pomożemy Ci przejść przez całą procedurę przy jak najmniejszej dawce stresu.

Pamiętaj też o tym, że nie wszystkie żądane wierzytelności są należne pożyczkodawcy lub jego późniejszemu przedstawicielowi albo firmie skupującej długi. Jak już wskazaliśmy na początku niniejszego artykułu, między innymi firmy takie jak IFA Finance, zajmują się skupem wszelakich należności, niezależnie od ich statusu. Często jest tak, że owe odkupione długi zostały dawno spłacone lub nastąpiło ich przedawnienie.

Co jeśli nie wiesz na jakim etapie są Twoje sprawy?

Bez obaw, tym również się zajmiemy. Przeanalizujemy dokumenty, które nam dostarczysz. A w razie potrzeby postaramy się dotrzeć do źródeł i na tej podstawie ustalimy Twoje zadłużenia. O koszty nie musisz się martwić. Nie będą one większe niż potencjalne koszty spłaty kolejnej pożyczki.

Przekonał się o tym Pan Karol (imię zmienione na potrzeby wpisu), który przestał sobie radzić z kolejnymi pismami. Zgłosił się do nas, a następnie wspólnie wypracowaliśmy strategię, aby wyciągnąć Go z długów.

Powodem w sprawie Pana Karola była zagraniczna firma windykacyjna IFA FINANCE Designated Activity Company z siedzibą w Dublinie, która domagała się ponad 2 000,00 zł od naszego Klienta. Jak można się domyślać, był to dług odkupiony od firmy pożyczkowej. A sąd przychylił się do naszej argumentacji i oddalił powództwo w całości. Dodatkowo IFA FINANCE Designated Activity Company z siedzibą w Dublinie zostało obciążone kosztami procesowymi na rzecz Pana Karola.

To zaledwie jedna z całego pakietu spraw Pana Karola.

Jeśli jesteś gotowy na odzyskanie życia bez długów, nie czekaj!

735 119 530

kontakt@konsument-wygrywa.pl

ZAPRASZAMY!