T-Mobile i pomyślnie zakończona sprawa dla naszego Klienta

W dzisiejszych czasach bez komórki jak bez ręki. Wielu z nas nie wyobraża sobie codziennego funkcjonowania bez telefonu komórkowego. I wszystko jest dobrze jak na czas płacimy faktury dla operatora telekomunikacyjnego. Życie przynosi nam jednak różne scenariusze – choroba, utrata pracy albo niepowiedzenie w działalności gospodarczej, rozpad małżeństwa itd. Kiedy przestajemy płacić rachunki, firma telekomunikacyjna sięga po zapisy umowne i obciąża nas różnymi kosztami. Czasem są to nie tylko opłaty za połączenia telefoniczne ale także kary za przedterminowe rozwiązanie umowy. Uwaga: kwoty mogą być wysokie!

Jeśli dostałaś / dostałeś pozew od firmy telekomunikacyjnej nie zawsze sprawa jest od razu przegrana. Zawsze warto skonsultować się z kancelarią, która specjalizuje się w obronie konsumentów. Do konsument-wygrywa.pl trafiają nie tylko sprawy pożyczek. Często zajmujemy się pozwami od firm telekomunikacyjnych.

Dziś sprawa z T-Mobile. Klient trafił do nas niezupełnie przekonany, że ze sprawą można coś zrobić. My jednak, po zapoznaniu się z pozwem i załącznikami do niego nabraliśmy przekonania, że walka w sądzie jest jak najbardziej zasadna.

Pozwany zgłosił się do nas na etapie otrzymania nakazu zapłaty w postępowaniu upominawczym. Naszą rolą było wniesienie od niego sprzeciwu i przytoczenie argumentów, kwestionujących roszczenie powoda. Nasze twierdzenia przyniosły zamierzony skutek – Sąd oddalił pozew w całości, a kosztami sprawy obciążył T-Mobile.

Jeśli jeszcze się wahasz, czy Twoja sprawa pomyślnie rokuje, kontaktuj się z nami!