Innovatio Risk Solution przegrywa w obu instancjach!

Nasi klienci otrzymują często nakazy zapłaty od podmiotów, których nazwy nie znają i z którymi nie zawierali żadnych umów, m.in. z Innovatio Risk Solution.

Tak też było w przypadku Pana Adama, który jakiś czas temu otrzymał nakaz zapłaty na kwotę ponad 6000 zł na rzecz Innovatio Risk Solution. Dodatkowo został obciążony kosztami postepowania w wysokości 1800 zł samych kosztów zastępstwa procesowego, ponieważ powód był reprezentowany przez profesjonalnego pełnomocnika.

Po pierwszym szoku po otrzymaniu nakazu zapłaty, Pan Adam nie wahał się ani chwili.

Postanowił zawalczyć o swoje finanse, a co za tym idzie o siebie. W tym celu udał się do naszej kancelarii. Po przeanalizowaniu sprawy, podjęliśmy odpowiednie działania procesowe. Złożyliśmy sprzeciw, w którym przedstawiliśmy skuteczną argumentację w walce z powodem. W efekcie sąd oddalił powództwo Innovatio Risk Solution w całości i nie obciążył Pana Adama kosztami postępowania. Nasza radość nie była jeszcze ostateczna.

Powód złożył apelację od korzystnego dla Pana Adama wyroku.

Na finalną decyzję Sądu drugiej instancji musieliśmy poczekać klika miesięcy. Sąd drugiej instancji nie miał wątpliwości i oddalił apelację powoda w całości, a dodatkowo podmiot został obciążony kosztami postępowania za dwie instancje. Radość Pana Adama i nasza była nie do opisania.

Znając historie naszych klientów – m.in. tą z Innovatio Risk Solution – apelujemy. Nie należy się poddawać.

Trzeba walczyć do końca, a najlepiej z właściwymi ludźmi, którzy pomogą. Nie wahaj się, zadzwoń do nas! Będziemy pomagać!

Zapraszamy do zapoznania się z naszym ostatnim wpisem https://konsument-wygrywa.pl/oddluzanie/provident-polska-przegrywa/