Wygrana z Innovatio Risk Solutions Limited.

W dzisiejszym wpisie Innovatio Risk Solutions Limited i historia Pana Adama.

Sytuacja życiowa Pana Adama spowodowała, że zdecydował się na krok jakim była pożyczka, ale nie w Innovatio Risk Solutions Limited. Pozornie niewielka kwota okazała się niemożliwą do spłaty. Pomimo spłat, dług Pana nie malał, wręcz rósł przez koszty i prowizje.

Pan Adam otrzymał wezwanie do zapłaty od Innovatio Risk Solutions Limited.

Podmiot twierdził, że przejął dług firmy pożyczkowej, która udzieliła Panu Adamowi pożyczki. Klient nie znał takiego podmiotu. Niestety, Pan Adam otrzymał nakaz zapłaty z Sądu w sprawie z jego powództwa. Na początku był wystraszony, jednak krótko. Pan Adam zgłosił się do nas, a nasi prawnicy złożyli w terminie sprzeciw od nakazu. Sąd pierwszej instancji nie podzielił naszych argumentów i zasądził od Pana Adama całą kwotę wynikającą z pozwu.

W żadnej sytuacji nie warto się poddawać, dlatego też złożyliśmy wniosek o uzasadnienie wyroku niekorzystnego dla naszego klienta.

Na przykładzie tej sprawy widać, że niekorzystny wyrok to nie koniec!

Po otrzymaniu uzasadnienia, przyjrzeliśmy mu się dokładnie i znaleźliśmy podstawy do złożenia apelacji od niekorzystnego wyroku. Po ponownym przedstawieniu naszych argumentów, zwłaszcza w zakresie bardzo wysokiej prowizji, Sąd drugiej instancji zmienił wyrok w całości i oddalił roszczenie, dzięki czemu dług Pana Adama został w wysokości ponad 3500 zł został anulowany.

Droga Pana Adama do spokoju była wyboista, ale dzięki pomocy odpowiednich osób udało mu się anulować dług w całości. I Tobie tez możemy pomóc! Zadzwoń do nas albo napisz. Walcz o poprawę swojej sytuacji!

Zapraszamy do zapoznania się z naszym ostatnim wpisem https://konsument-wygrywa.pl/oddluzanie/kredyt-inkaso-znow-przegrywa/