Jakaś firma z Cypru do mnie pisze.. czyli Svea Ekonomi Cyprus w natarciu

Kiedy dzwoni telefon w naszej kancelarii, wiemy że czeka na nas kolejne wyzwanie! A co za tym idzie motywacja rośnie, bo sukcesy naszych Klientów cieszą najbardziej.

Jakiś czas temu jedna z naszych koleżanek odebrała taki oto telefon:

”Dzień dobry. Nazywam się Kornel Iksiński. Ja bardzo przepraszam, ale mam problem. Wiem, że brałem kredyt, tylko już dawno i w dodatku byłem pewien, że został spłacony, a teraz pisze do mnie cały czas firma, której nie znam. Jakaś „SVEA Ekonomia czy jakoś tak”, ja nic z nimi nie podpisywałem, z żadnym Cyprem! Możecie mi pomóc?!”

Krótki przekaz naszego nowo poznanego Klienta, uruchomił machinę działania. Jeszcze w trakcie rozmowy, padło kilka istotnych szczegółów. Pan Kornel, bardzo chciał się uwolnić od „wrogiej” korespondencji. Zwłaszcza, że miał dość spore wątpliwości co do zasadności owej korespondencji. To akurat nas ucieszyło. My również nie byliśmy przekonani co do zasadności roszczeń firmy Svea Ekonomi.

Aby jasność była dostępna dla wszystkich, pora napisać dosłownie kilka słów o tej wyżej wymienionej instytucji.

Spółka Svea Ekonomi Cyprus Ltd. To firma skupująca długi.

Tego typu firmy najpierw nabywają długi, a potem różnymi metodami próbują je odzyskać od konsumentów.

W takiej sytuacji nie ma co się martwić na zapas.

W sprawie Pana Kornela, bezpłatna analiza, wykazała, że firma Svea Ekonomi odkupiła dług. Podobnie jak w innych sprawach, okazało się, że dług został spłacony wiele miesięcy temu. Co za tym idzie, zobowiązanie wygasło. Byłoby pięknie, gdyby ta wiedza wystarczyła, ale przed nami był jeszcze proces sądowy. Nasz prawnik naszykował odpowiedź na pozew, w którym wykazał brak zasadności wytoczonego powództwa.

Sąd po rozpatrzeniu argumentów obu stron, udał się na na naradę, aby zawyrokować o oddaleniu powództwa oraz obciążeniu kosztami sądowymi spółki Svea Ekonomi z Cypru.

Tym samym sprawa zakończyła się sukcesem.

Całkiem niedawno Pan Kornel przysłał nam pocztówkę z pozdrowieniami z Cypru i przyrzeczeniem, że będzie o nas mówił ludziom. Lubimy takie podziękowania. Moją niesamowicie dobrą moc!

Teraz pora na Ciebie Drogi Czytelniku.

Nie zwlekaj, czekamy na Ciebie!

735 119 530

kontakt@konsument-wygrywa.pl

ZAPRASZAMY!