Klientka kancelarii oddłużeniowej konsument-wygrywa.pl triumfuje w procesie nad Svea Ekonomi Cyprus

W naszej codziennej pracy jako kancelaria oddłużeniowa koncentrujemy się na ochronie praw konsumentów, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji finansowej. Dziś z radością i dumą dzielimy się historią sukcesu naszej Klientki, Pani Małgorzaty* z Warszawy, która odniosła zwycięstwo w sądzie w sprawie wytoczonej przez Svea Ekonomi Cyprus, firmie zajmującej się skupowaniem długów.

Podmiot skupujący długi: Svea Ekonomi Cyprus Ltd.

Sprawa sądowa na kwotę: ok 2 000 zł

Zlecenie dla nas: obrona w procesie sądowym, reprezentacja w I instancji

Uzyskana korzyść: oddalenie pozwu w całości

Pozew od Svea Ekonomi Cyprus

Pani Małgorzata została pozwana przez Svea Ekonomi Cyprus o zapłatę długu w wysokości około 2 000 zł. Suma ta, choć nie wydaje się być astronomiczna, była dla naszej Klientki bardzo obciążająca. Co więcej, proces sądowy wiązał się dla niej z dużym stresem i presją. Działo się tak, ponieważ sprawa ze Svea nie była jedynym postępowanie sądowym dotyczącym spłaty pożyczki.

Skuteczna obrona: taktyka i doświadczenie

Nasza kancelaria podjęła się zadania obrony praw Pani Małgorzaty. Analizując dokumentację i przygotowując strategię obrony, wykazaliśmy, że roszczenia Svea Ekonomi Cyprus nie były dostatecznie dobrze udokumentowane. W szczególności podważyliśmy wysokość długu oraz skuteczność jego nabycia przez podmiot skupujący długi.

Argumentacja naszych prawników okazała się przekonująca dla sądu, który ostatecznie oddalił pozew w całości. Sąd uznał, że roszczenia wierzyciela są niezasadne, dzięki czemu Pani Małgorzata została uwolniona od kolejnego obciążenia finansowego.

Ten sukces jest kolejnym dowodem na skuteczność i zaangażowanie naszej kancelarii w obronę praw konsumentów.

Nie bój się bronić swoich praw w sądzie

Ważne: nie bójcie się bronić swoich praw. Jeżeli znaleźliście się w podobnej sytuacji i otrzymaliście pozew sądowy, pamiętajcie, że macie prawo do obrony. Nasza kancelaria, z siedzibą w Łodzi, jest zawsze gotowa pomóc i stanąć w obronie Waszych praw. Przyjmujemy sprawy z terenu całej Polski, a więc odległość nie jest problemem. Dołącz do grona konsumentów, którym zapewniamy wsparcie i opiekę prawną. Zwiększ swoje szanse w procesie sądowym wytoczonym przez bank, firmę pożyczkową albo podmiot skupujący długi.